2733
2739
چجوری دلشون میاد؟

دل اومدن نداره 

پاکیزگیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری دلشون میاد؟

نمی دونم ...ولی من خواستم تعطیل کنم دوباره دیدم زیاد زنگ میزنن دیگه تعطیل نکردم

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
2728

من پدر بزرگمم مرده بود ابروهامو کامل بر میداشتم😐 شلخته باشیم چون عزاداریه؟ 

هر چیزی جای خودشو داره من با اینکه خودم رعایت میکنم خیلی چیزارو این چیزارو اصلا قبول ندارم

امضام نیومد:|👐
2738
بابا دست خودم نیس که.اعتقاداته مامانمه به ارث رسیده وگرنه خیلیم امروزی هستم    

اگه شما جووني نبايد اعتقادات مثل مادر و مادربزرگم باشه شما جووني و تو اين دوره زندگي ميكني نه صد سال پيش

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
نمی دونم ...ولی من خواستم تعطیل کنم دوباره دیدم زیاد زنگ میزنن دیگه تعطیل نکردم

بعدشم اون مال قدیم ترا بود که میگفتن نمیریم من همین چند روز بیش یه عروس داشتم که حنابندونش بود

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
نههه ميري تو جهنم سنگت ميكنن  اي خدا كي ميخاد اين تفكرات جهان سومي تموم شه🤦🏼‍♀️

تفکرات جهان سومی نیس

حرف حرمت و احترامه

میبینین که همه هم میگن برو

بغیر از شما و دو نفر دیگه که مسخره میکنین

بزرگترین شاخصه شعور جهان سومیها اینه که اعتقادت دیگران رو به سخره نمیگیرن

اگه شما جووني نبايد اعتقادات مثل مادر و مادربزرگم باشه شما جووني و تو اين دوره زندگي ميكني نه صد سال ...

خو شما هیچکاری که مامانتون انجام میداد رو با علم به اینکه قدیمیه و متحجرانه انجام نمیدین؟

خیلیم هپلی نیستم.ولی یادمه قدیم ندیما مامانمینا تا آخر ماه صفرآرایشگاه نمیرفتن. یه جور اعتقاده دیگه ...

عزیزم بخاطر حرمت روز تاسوعا عاشورا میگن خوب نیست بقیه روزا اشکال نداره چه ربطی داره ماهم میگفتن که آرایشگاه نرید اما الان فکر میکنم این دو به هم ربط نداره البتههرکسی یه جور احترام میذاره بی احترامی میدونی چیه گلم ابنه که این خانما یه یه شال مشکی وسط کلشون میذارن و همه موهای رنگ کردشونو میدن بیرون بعد میان عزای امام حسین

من ارایشگرم از روز اول محرم همه میومدن

سلام گلم سوال دارم میگم من لب هام خیلی کوچیکه لب بالایی که کلا انگار ندارم همیشه تو مراسم ها برای رژ کشیدن مشکل دارم برای عروسی های نزدیک میرم ارایشگاه برام لب میکشه میشه بگی چطوریه؟؟؟؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...