2733
2734
عنوان

بین این دخترا کدومشون خوشگلتره؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هانده چیه بابا من اصلا خوشم نمیاد ازش کلا از صورتای گردالو با لپ بدم میاد ولی دومی شیک جذابه

همون امبر هرد از همه جذاب تره😍

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

وایسید یه عکس  از دومی  بهتون‌نشون بدم  😐

البته  از هانده هم‌متنفررررم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چی واقعا

من اولی رو خ دوس دارم ولی نامزدم میگه چیهه اصلا خشگل نیس صورتش خ پهنه. دومی هم خوبه ها ولی اولی ببشتر به دلم میشینه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

دومی که اصلا ازش خوشم نمیاد نه قیافه اش نه شخصیتش...اولی هم قشنگ نیس البته اینکه من صورتای استخونی رو دوس دارم هم دلیلشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

همه تو دنیا صورت کشیده رو دوس دارن البته صورتی که مدل داشته باشه نه دراز

بعد اینجا همه صورت تافتونی دوس دارن😐کلا با دنیا و مد روز مشکل داریم😂😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖