2737
2739
عنوان

ویزیتور شرکت بیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 49 پست
اتفاقا بازتریابی شبکه ای را نوشته حرامه. اما من گفتم بیمه عمر را مطالعه کن. بعد فکر کن بهش. 

ممنونم مرسیی

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تنها نیستی عزیزم. منم بیکار و بی سابقم. اما با این موقعیت مواجه شدم زیربارش نرفتم. 

شدیدااا علاقه دارم خودم کار کنم و یه در آمد مستقلی داشته باشم اما نمیدونم چیکار کنم😯😢

2738
وکالت که بهتره

بابااا کوو تا وکالت!!یه ساال دیگه مونده درسم تمووم شه...بعدش تازه با این ظرفیتهای کم آزمون وکلا قبول شی...بعدش دوسااال کارآموز رسمی...بعدشم آزمون اختبار...تازه میشی وکیل پایه یک😧😦

ده سال دیگه وقت میبره😁

بابااا کوو تا وکالت!!یه ساال دیگه مونده درسم تمووم شه...بعدش تازه با این ظرفیتهای کم آزمون وکلا قبول ...

خب وقت ببره تلاشتو بکن

نمی دونم اگر علاقه داری و کار ویزیتوری با روحیت سازگاره حتما برو. من خوشم نیومد. 

خب وقت ببره تلاشتو بکن نمی دونم اگر علاقه داری و کار ویزیتوری با روحیت سازگاره حتما برو. من خوشم نی ...

من میدونی الان فقط مشکلم چیه؟اینکه الان گفتی گول زدن مردمه...خب اگه گول زدن مردم باشه که حلال نیست اینجوری😕

و از طرفی هم که ما مسئول این گونی ها و تورم ها نیستیم که...اوضاع بازار الان واسه همه اینجوریه...

و اینکه ممکنه به اندازه رقمشون که اعلام کردن حقوقو ندن؟!