2737
2739
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 106 پست
مربی منم اولا خیلی غر میزد همشم برا اینکه چاله ها رو نمیگرفتم یکیشونم که رد میدادم میگف میخای دنده ع ...

دقیقا مربیه منم میگفت میری تو چاله جلوبندی ماشین میاد پایین

اتفاقا اینجور مربیا عالین ک سخت میگیرن

خب بده دگ بهش😂😂😂

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بعد این اموزشایی که بهم داده نرماله واسه این تعداد جلسه؟ کم نیست؟ من حتی گاهی فک میکنم چون  غر ...

بعضی چیزارو ی جلسه مونده ب اخر یاد میده

همرو یجا یاد نمیده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مربیه منم میگفت میری تو چاله جلوبندی ماشین میاد پایین اتفاقا اینجور مربیا عالین ک سخت میگیرن ...

نمیدونم منکه نفرت پیدا کردم ازش 

دو سال پیش گواهی گرفتم ندادمش دیگه😂😂

بعضی چیزارو ی جلسه مونده ب اخر یاد میده همرو یجا یاد نمیده

الان تا جلسه چند باید گردش به راست و پارک و دور زدن دور بلوارو میدونو  چراغ قرمزو اینا رو همش تکرار کنم؟ 

امضام نیومد:|👐
2731
مرد بود یا خانوم؟  مربیه من مرده

واس من مرد بود

یجوری بود ک گفتم مربیمو عوض میکنم

انقدر ک بد بود و تند

ولی وقتی راه افتادم انقدر باهام مهربون شد ، اخراش باهامون درمورد خانوادش درد و دل میکرد😄

الان تا جلسه چند باید گردش به راست و پارک و دور زدن دور بلوارو میدونو  چراغ قرمزو اینا رو همش ت ...

هر مربی اموزشش فرق داره

بمن تو دو جلسه ی اول همه چیزو یادداد ک تاجلسه اخر خوب برونم

منو حتی تو بزرگراه و اتوبانا با دنده سه برد

واس من مرد بود یجوری بود ک گفتم مربیمو عوض میکنم انقدر ک بد بود و تند ولی وقتی راه افتادم انقد ...

ینی منم میتونم راه بیفتم؟😭 بخدا ارزوم شده جوری که این رفتار میکنه حس میکنم که ۲ ساله دارم میرم ولی گواهینامه نمیتونم بگیرم  انگار نه انگار اولاشم..

2740

طبیعی هست اما سخت میگیره که زودتر راه بیفتی‌...اما اگر حس میکنی به اندازه کار نمیکنه و یا بد رفتاره یه راست برو پیش مدیر آموزشگاه...شما هزینه کردی که خدمات بهت ارائه بدن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ینی منم میتونم راه بیفتم؟😭 بخدا ارزوم شده جوری که این رفتار میکنه حس میکنم که ۲ ساله دارم میرم ولی ...

اعتماد ب نفستو ببر بالا

اون فقط اونجوری میگه ک تند باشی ، قشنگ عکس العمل بدی

پیشه افسر کند باشی رد میشیااا 

وقتی میگه فلان جا پارک کن سریع باید راهنما بزنی پارک کنی

طبیعی هست اما سخت میگیره که زودتر راه بیفتی‌...اما اگر حس میکنی به اندازه کار نمیکنه و یا بد رفتاره ...

من نمیدونم کم کاری میکنه یا نه  

ولی میدونم که خیلی حرف میزنه .غر میزنه.بدم حرف میزنه 

مثلا میگه پیادت میکنمو اینا

از دنده سه بیشترم اموزش میدن؟ 

ن فقط تا دنده دو اموزش میدن معمولا ولی بمن با دنده سه هم اموزش داد

بیخود غر میزنه

منم هنوز یادمه مربیم بد اخلاق بود. الان میگم چرا عوضش نکردم زنیکه بیشعور.

انقدو تند حرف میزد.

جلسه اول گفت برات متاسفم. بیشعور بارم اولم بود رانندگی میکردم.

اه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
من نمیدونم کم کاری میکنه یا نه   ولی میدونم که خیلی حرف میزنه .غر میزنه.بدم حرف میزنه  م ...

خب پس باید اول به خودش تذکر بدی و اگر درست نشد مربی رو عوض کنی...یادت نره همیشه حق با مشتریه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706