2733
2734
والا من هرچی بگم نمیخام و چرا نمیخام، دلایلم رد میشه !  فکرکنم اخر یه روز باید بگم نه شوهرم نر ...

به نظرم اصلا قرار نیست خودت رو واسه کسی توضیح بدی 

یه فعلا وقتش نیست رو بگو و تمام 

با خانواده خودم راحتم با خانواده همسرم خیللللی کم در ارتباطم ولی نه بخاطر بچه با وجود اینکه همه اونایی که بعد از ما ازدواج کردن دیگه ماشالا بچه هاشون بزرگن و بعضی وقتا بعضیا با حرفاشون اذیتم کردن ولی اینو نقطه ضعف خودم نمیدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خانواده خودم راحتم با خانواده همسرم خیللللی کم در ارتباطم ولی نه بخاطر بچه با وجود اینکه همه اونا ...

منم

منکه خودمم خیلی تمایل ندارم

ازقبل عروسی همینطوربودم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چون زنی که بچه نداره میره تو این محافل بقیه باحرفاشون باعث دلخوریش میشن، مثلا میگن خوب راحت نشستی ، ...

خوب بگن بگو اره یک لبخند قشنگم بزن من 20 ساله ازدواج کردم خودم بچه نخواستم  فامیل خودم یا شوهرم هر چی بگن فقط میخندم و میگم هنوز از با هم بودن سیر نشدیم تازه شوهرمم دنبال حرف من میگه ول کنید بابا بچه چیه دیگه بقیه هیچی نمیگن اصلا بگن هم برام مهم نیست یادم نمیاد تا حالا بخاطر این موضوع ناراحت شده باشم چون همه میدونند ما خودمون بچه نخواستیم 

2728
خوب بگن بگو اره یک لبخند قشنگم بزن من 20 ساله ازدواج کردم خودم بچه نخواستم  فامیل خودم یا شوهرم ...

چندسالتونه؟

نگران هیچ وقت نداشتنش نیستید؟ پیری و تنهایی؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چندسالتونه؟ نگران هیچ وقت نداشتنش نیستید؟ پیری و تنهایی؟

نه عزیزم اصلا نگران نیستم فرض کن اینایی که یک بچه دارن و بچه میره خارج چکار میکنند خدا باید هوای ادمو داشته باشه نه بنده اش  من 41 سالمه و شوهرم 49 سالشه باور کم ذره ای پشیمون نیستم چون اخلاق خودمو میدونم من کلا از اولش به شوهرم گفته بودم من اهل بچه نیستم و ایشون خودشون هم قبول کردند و ما تو این زمینه با هم تفاهم کامل داریم حتی من تا چند سال پیش به شوهرم میگفتم ممکنه بعدا دلت بچه بخواد ؟؟ یا به نطر تو ممکنه ما پشیمون بشیم؟ هر دفعه جواب همسرم نه بود و گفت اگر زمانی هم دلمون خواست میریم یک بچه رو به فرزندی قبول میکنیم به نطر من این کار ثوابش هم بیشتره

نه عزیزم اصلا نگران نیستم فرض کن اینایی که یک بچه دارن و بچه میره خارج چکار میکنند خدا باید هوای ادم ...

منم مدل شمافکرمیکنم

بهروزباشید عزیز التماس دعا