2733
2739
ان شالله  اما بهت بگم نمازاش خیلی طولانیه وقتی خونه اییم دوتایی همش در حال نمازه

وااااای 😍😍😍😍😍 معلومه خودتم گلی که همچین شوهری داری 

ماشالله ، الهی همیشه خوشبخت باشین 

چند سالته ؟ چند وقته ازدواج کردین ؟؟؟

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای 😍😍😍😍😍 معلومه خودتم گلی که همچین شوهری داری  ماشالله ، الهی همیشه خوشبخت باشین&nbs ...

یکسال از عقدمون میگذره از دی ماه گاهی توی خونه خودمون بودیم چون خونه داشتیم عروسیم ۴ماه و نیم پیش بود

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2731
یکسال از عقدمون میگذره از دی ماه گاهی توی خونه خودمون بودیم چون خونه داشتیم عروسیم ۴ماه و نیم پیش بو ...

ای جاااان 

خودت چندسالته ؟ شوهرت چند سالشونه ؟ سنتی ازدواج کردین ؟ 

اینارو میپرسم که ببینم من شانسی دارم که همچین آدم مومنی گیرم بیاد 😢

اگه بخاطره اسم کاربریم کولوچه هوس کردید و در دسترستون نبود منو ببخشید و حلال کنید 😣😢😢😢
ای جاااان  خودت چندسالته ؟ شوهرت چند سالشونه ؟ سنتی ازدواج کردین ؟  اینارو میپرسم که ...

من ۱۹ سال دارم شوهرم ۳۵ 

بله سنتی بود البته بگم مامان شوهرم معلم مدرسمون بود بعد یبار شوهرم میاد دنبالش منو میبینه میگه چند شب منو توی خواب میدیده که بهش یه وسیله ایی میدادم مثل اینکه مامانشو راضی میکنه بیاد خواستگاری 

چون اختلاف سنیمون زیاده مامانش نمیخواسته منو بگیره

2738
لااقل حموم خالی نرو اونم جزعبادته...اینکه نماز صبحت اول وقته عالیه سعی کن همیشگی باشه

یعنی چی حموم خالی؟ یعنی توی حموم غسل و مستحبات به جا بیارم؟

من ۱۹ سال دارم شوهرم ۳۵  بله سنتی بود البته بگم مامان شوهرم معلم مدرسمون بود بعد یبار شوهرم می ...

وای چه آشنایی جالبی 😍😍😍😍 دو سال از من کوچیکتری 🤤😉😉 ولی من همچنان مجرد در پی شوهری مومن و پولدار و خوشگل 😋😂😂 هعیییییی خدا 

خوشبخت بشی آجی کوچولوم 😍😍

ای جاااان  خودت چندسالته ؟ شوهرت چند سالشونه ؟ سنتی ازدواج کردین ؟  اینارو میپرسم که ...

ان شالله بهترش گیرت میاد البته بگم شوهرم مداحه و خیلی مذهبیه اما تا حالا نشده بگه موهاتو بکن تو مامانش بگه موهاتو کن تو شوهرم میگه کاریش نداشته باش

من از قصدی موهام نمیاد بیرونا

وای چه آشنایی جالبی 😍😍😍😍 دو سال از من کوچیکتری 🤤😉😉 ولی من همچنان مجرد در پی شوهری مومن و پولد ...

همچنین خوشبخت بشی آجی جونم 

ان شالله یه بخت عالی و دهن پر کن داری که دلت همیشه شاد باشه 

ان شالله بهترش گیرت میاد البته بگم شوهرم مداحه و خیلی مذهبیه اما تا حالا نشده بگه موهاتو بکن تو ماما ...

ای جوووونم چقد ماهین شمااا 😍😍😍 خدا دوستت داشته ها 

آفرین که انقدر عاقلی 

همچنین خوشبخت بشی آجی جونم  ان شالله یه بخت عالی و دهن پر کن داری که دلت همیشه شاد باشه

فدات شم من ❤️❤️❤️❤️

2706