2737
2739
من ط بیعی ام برام دعا کن بتونم. اینجا نمیزارن اختیاری

انشالله زایمانت راحت انجام میشه اصلا و اصلا نگران نباش..

من قبل بارداریم رفتم با دکترم صحبت کردم گفتم اگر منو سزارین میکنی تا برم اقدام😅

🧡
تاب و توان زایمان طبیعی رو تو خودم نمیبینم آخه

من تاب و توان سزارین و نمیدیدم تو خودم😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرخوردم،بخورم دادم دیشب چایی وسوپ نخوردم  قرص نمیخاد؟

منکه مریض شدم بهم فقط کلداکس داد گفت تا مجبور نشدی همینم نخور. منم با همینا ک بهت گفتم خودمو درمان کردم و قرصرو نخوردم 

عشقم رژیم تعیین جنسیت دارم زیر نظر دکتر درماه فقط یک شب اجازه ی نزدیکی داریم و تمام امیدم اینه بشهه ...

خب پس زیر نظری که چه بهتر

انشاا..که خیره..پس قراره رستم بیاری😁

معلومه که حتما میشی،رحمتو گرم نگه دار

2731
خب پس زیر نظری که چه بهتر انشاا..که خیره..پس قراره رستم بیاری😁 معلومه که حتما میشی،رحمتو گرم ن ...

چجوری گرم نگهدارم؟

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2740
اره من حتی برای حالت تهوع اوایل بارداری قرص تاثیر نمیذاشت ولی عرق نعنا مثل اب رو انیش بود دیگه از او ...

من شنیدم باعث رفلاکس و کولیک نوزاد میشه اگه مادر خیلی استفاده کنه تو بارداری

انشالله زایمانت راحت انجام میشه اصلا و اصلا نگران نباش.. من قبل بارداریم رفتم با دکترم صحبت کردم گف ...

شانسه من امسال اینجوری شده . منم سپردمبخدا دیگه چکار کنم. ورزش میرم ماما هم گرفتم.‌

منکه مریض شدم بهم فقط کلداکس داد گفت تا مجبور نشدی همینم نخور. منم با همینا ک بهت گفتم خودمو درمان ک ...

خدا خیرت بده

همش خاهرم میگه برو دکتر..گفتم اخه میترسم باز برم استامینفن ساده بم بده،هیچی بم نده😑😑😑

پس نیاز نیست برم دکتر

عشقم رژیم تعیین جنسیت دارم زیر نظر دکتر درماه فقط یک شب اجازه ی نزدیکی داریم و تمام امیدم اینه بشهه ...

نیم ساعت قبل اقدام به همسرت قهوه ی غلیظ بده بخوره..واسه اقدامم حتما قبل همسرت ارگاسم شو..

انشالله همونی واست پیش بیاد ک دلت میخاد😍❤️

🧡
من ط بیعی ام برام دعا کن بتونم. اینجا نمیزارن اختیاری

عزیزم من طبیعی زایمان کردم چند ساعت بعدش مرخص شدم و اومدم اتاق شیر دهی ی خانمی اونجا بود دوسه روز بود سزارین کرده بود من و دیده بود باورش نمیشد تازه زایمان کردم.خوبی طبیعی اینه دردش موقع زایمانه و بدنیا که اومد تموم 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
٥روزشه

الهی خدا حفظش کنه.گریه میکنه؟که شب بیداری؟

2706