2733
2739
عنوان

شوهرم میگه با مهمونا سلام هم نکن

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه چه کاریه ؟!  اصلا خونه نمون

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

دوستای شوهرم حق ندارن بیان خونمون شوهرم از وقتی من زنش شدم باهمه کات کرد میگه چه معنی میده 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
😐😐😐داداش من دوران دبيرستان مامانم اينا ك نبودن گاهي دوستاش و مياورد خونه يععععني گرفتااار بودم از ...

دقیقا😁😁😁 داداشا همشون یه مدت دوران خریت داشتن😁

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2738
عزیزم خب برو خونه مامانت...اگه خانماشون بودن یه چیزی ولی نیستن

مامانم نیستن خونه .دوستاش احتمالا بفهمن من خونه هستم جون شام میان 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

چه خوب که نباشی، شمام برو خونه مادرت این که بهتره 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706