2737
2739
پدرش پولدار بود یا خودش موقعیت اجتماعی خوبی داشت؟ اخه نمیشه بدون هیچ پوئن مثبتی که😁

بخدا قسم پولدار که نیستن بلکه نه پدر داره نه مادر

خواهرشم سرطانیه

فقط خیلی مهربونه و سرو زبون داره قبلاهم خیلی سروگوشش می جنبیده 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من تو اینستا بودم، یه پست در مورد باکرگی گذاشته بودن، همه مردا میگفتن دختری که قبلا رابطه ج داش ...

بابا اين اكثرشون اكانت هاي فيكن

اينا واسه اينكه اينارو بزارن پول ميگرن تا تبليغات و فرهنگسازي هاي اينستا رو خنثي كنن

من توي دورو اطرافم

تاحالا

پسر آدم حسابي نديدم ك براش مهم باشه

يكي دو تا هم ديدم ك براشون مهم بوده ك اصن ادم حسابي و مرد زندگي نبودن همون بهتر  

2731
الان من تو اینستا بودم، یه پست در مورد باکرگی گذاشته بودن، همه مردا میگفتن دختری که قبلا رابطه ج داش ...

اون مردا دنبال تن و جسم زنن نه قلبشو شخصیتش

خودشون نیست خیلی باکره ن😤😤😤

2740
ارهه اشنا داشتیم😥

کدوم اداره باید اشنا داشته باشی تا سفید کنن برات شناسنامه رو ؟ و اینکه اگه دختر  مدت کوتاهه عروسی کرده باشه هم میشه با داشتن اشنا اینکارو کرد ؟؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یعنی ادم حسابیا واسشون مهم نیس باکره بودن؟

نه مشخصه

مردي كه ادم حسابي باشه به زن به چشم كالا نگاه نميكنه كه دست اول و دست دوم داشته باشه

مردي كه ادم حسابي باشه به گذشته ي طرفش احترام ميذاره

كردي كه ادم حسابي باشه يك لايه ي نازك پوست رو ملاك ازدواج قرار نميده و به جاش اخلاق و رفتار طرفشو ملاك قرار ميده

بابا اين اكثرشون اكانت هاي فيكن اينا واسه اينكه اينارو بزارن پول ميگرن تا تبليغات و فرهنگسازي هاي ا ...

اقایون مذهبی چه طور ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خداکنه، پس چرا هنوز مردا میگن دختری که رابطه ج داشته به درد نمیخوره؟ 😥

همه مردا اینجوری نیستن. ولی متاسفانه متاسفانه این مساله ریشه فرهنگی داره و تو فرهنگ ما ایرانی ها اینجورب جا افتاده ( البته که این یک نوع فقر فرهنگیه). خوشبختانه آقایون ایرانی هم نسبت به چند سال قبل با این مسائل عاقلانه تر و منطقی تر برخورد میکنن. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706