2733
2734

الهی عزیز دلم داره دندون درمیاره😍😍😍😍

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نی نی ندارم عشقم ولی خالم بچش داشت دندون درمی‌آورد براش دندون گیر گرفت با اون می‌کشید به لثه هاش خارشش کمتر میشد باز خانومایی که نی نی دارن وارد ترن

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2738
اره ولی پایین فقط چند روز اسهال شد این بالایی ها نمیدونم چرا اینجوری شده؟ براش چیکار کنم اذیت نشه؟

لثه بالایی سفت تر از پایینیه

تا دندونش دربیاد همینه

فقط تحمل کن 

میتونی یکم قطره استا هم به لثه اش بزنی

پسر من از خورد و خوراک افتاده بود خیلی روزای بدی بود برام

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
بچم ۴تا 4تا دندوناشو دراورده تحملم رفته بالا😄😁

😂😂😂😂ماشالله

خب همه چیو جمع کن بزار فقط دندونی بمونه براش😁

تحریمه😂

2706