2733
2739
عنوان

كيا از جووووش خسته شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3873 بازدید | 86 پست
عزيزم درمورد جوش سرسياه ميشه منو راهنمايي كني؟؟

عزيزدلم توضيح كاملشو توي اولين تاپيكم گذاشتم و راه درمان❤️

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

سلام من جوش میزنم راکوتان و ماینو سایکلین هم خوردم حالا کاری ب اون ندارم جای جوش و لک دارم پوستم هم مختلطه و کم ابه یک کرم پودر و یک پنکیک برا مصرف روزانه میخام ک سرکار هم میرم در طولانی مدت اثر بدی نداشته باشه برام

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من جوش میزنم راکوتان و ماینو سایکلین هم خوردم حالا کاری ب اون ندارم جای جوش و لک دارم پوستم هم ...

سلام گلم 

عزيزم اگه با وجود راكوتان و انتي بيوتيك هنوز جوش ميزنين حتما مشكلي هست 

يا مشكل هورموني دارين يا هم دوره هاي راكوتان رو درست و كامل انجام ندادين 

خب من توصيم اينه ك كرمپودر نزنين حتي الامكان چون خود اين موارد باز باعث جوش ميشه 

اما اگه ميخواين لك جوش رو كاور كنين از بيبي كرم استفاده كنين

بيبي كرم به كرمايي ميگن ك توش مرطوب كننده داره و ضررش از كرمپودر كمتره 

بيبي كرم گارنير خيلي خوبه 

بيبي كرم ميشا هم همينطور

با توجه به كم ابي پوستتون اين بيبي كرم خيلي ميتونه كمك كنه و رطوبت پوستتون حفظ بشه 

براي پنكيك هم توصيه ميكنم به جاي اينكه يه لايه پودر غليظ روي پوستتون بيارين واسه طولاني مدت يه پودر بيك بگيرين 

از برند فلورمار بيرنگش باشه 

و اين پودرو به جاهايي مثل بيني و پيشاني و زير چشم بزنين 

چون زير چشم چروك داره زود كرم توش جمع ميشه 

و بيني و پيشاني زودي عرق ميكنن و چرب ميشن 

اينجوري هم پوستتون كمتر اذيت ميشه و هم اسيب كمتري خواهد ديد

عزيزم ابرسان ژوت عالي  ژنو خوب كامان هم خوبه اينا همه قيمت مناسب و ايراني هستن حدود ٣٠تومن ا ...

سلام ببخشید یه سوال دارم من یه کرم آبرسان دارم و پوست چربی دارم ،استفاده ازش موقع خواب کار درستيه یا نه ?

2728
سلام ببخشید یه سوال دارم من یه کرم آبرسان دارم و پوست چربی دارم ،استفاده ازش موقع خواب کار درستيه یا ...

سلام عزيزدلم 

ببين گلم آبرسان بايد حتمااا استفاده بشه 

هر نوع پوستي ك داري بااايد استفاده بشه در غير اين صورت به مرور پوستت دچار بي ابي ميشه 

ابرسانايي ك گفتم بدون چربي هستن ولي شايد يه درصد خيلي كمي چربي داشته باشن چون ايرانين 

ولي اگه آبرسان خارجي خوب ميخواي آبرسان sederma عاليه 

اصلااا چرب نيست و حالت ژله اي داره و زود جذب ميشه 

٨٠تومنم هستش

عزيزم ابرسان ژوت عالي  ژنو خوب كامان هم خوبه اينا همه قيمت مناسب و ايراني هستن حدود ٣٠تومن ا ...

سلام عزیزم..چندتا سوال داشتم  ازتون😘

من پوست چربی دارم. با گرمی و نزدیک پریود و اصلاح جوش میزنه صورتم.. 

و رو پیشونیم جوشای زیر پوستی داره. 

امروز رفتم میکرودرم و پاکسازی انجام دادم. واقعا تاثیر داره ک ادامه بدم؟ 

چند وقتی باید باشه؟ 

بعد ی سوال دیگم درمورد تیرگی دورچشمه..ازمایش خون دادم و مشکلی نداشتم.. دکترهم دورچشم سینره داده.. یکم بهتر شده.. ولی ب نظرم هنوز سیاهه. چیکار کنم بنظرتون؟ 

و اینکه من 27 سالمه.. چه پیشنهادی برای چروک دور چشم و پیشونی دارید؟ شنیدم میکرودرم تاثیر داره.. واقعا درسته؟ 

ببخشید سوالام زیاد شد.. انشاالله به حاجت دلت برسی گلم💓💓💓🌷

سلام عزیزم..چندتا سوال داشتم  ازتون😘 من پوست چربی دارم. با گرمی و نزدیک پریود و اصلاح جوش میز ...

سلام عزيزدلم 

گلم شما بايد از خوردن خوراكياي چرب و فست فود و خرما و گردو دوري كنين يا حداقلش كنين 

و با مشورت متخصص طبع شناسي عرقيجات ك طبعو ب سردي ميارن مصرف كنين چون جوش هاتون عامل گرمايي دارن ك از حرارت داخل بدن مياد 

اگه اون درمانو پيگيري كنين نياز خاصي ندارين ب ميكرودرم چون جوش ها از داخل درمان ميشه ولي ميكرو واسع لايه برداري سطحي و تميز شدن سطح پوست خيلي هم چيز خوبيه و انجامش مفيده عزيزم

عزيزم مشكل دور چشمتون اگه از كمخوني نيست از استرس بي خوابي و بي ابي بدنه 

حتما اين مواردو رفع كنين اگه وفع نشد بدونين اين مسئله ارثيه وبايد سراغ دور چشماي قوي و روشن كننده برين از برندهاي خارجي 

كلا تيرگي دورچشم خيلي سمجه و به راحتي نميره من خودم درگيرشم يه مدت بيخيال بودم ولي الان تصميم دارم فيلر تزريق كنم ك خيلي عاليه واسه زير چشم هم گودي هم تيرگي

عزيزم چروك دورچشم 

ببينين شما از الان بايد حتما دورچشم مصرف كنين( برند ليراك استي لادر اوسرين ام كيوو ....) از گرون ب ارزون گفتم 

ميكرودرم هيچ تاثيري ب چروك دورچشم ندارع فقط و فقط ميكرونيدلينگ با كوكتل هاي ضدچروك و كلا ژن ساز 

ميكرونيدلينگ واقعا عاليه ٤جلسه انجام بدين ب فاصله ١ماه و از نتيجت لذت ببرين فقط خواهشا مطب برين نه ارايشگاه 

براي سن شما اين راهكار ها بهترينه 

انشالله ك جواب بگيري عزيزدلم

سلام عزيزدلم  گلم شما بايد از خوردن خوراكياي چرب و فست فود و خرما و گردو دوري كنين يا حداقلش ك ...

ممنونم ازت ک وقت گذاشتی و کامل همه رو جواب دادی گلم🌹🌹😘

ان شالله اره دوس دارم برم میکرونیدلینگ.. اینجا راستش ارایشگاه انجام میداد کل صورت جلسه ای 150 میگرف.. ولی من ترسیدم ونرفتم.. 

ان شالله برم مشهد میرم حتما دکترپوست

🌷🌷🌹🌹

2738
سلام عزيزدلم  گلم شما بايد از خوردن خوراكياي چرب و فست فود و خرما و گردو دوري كنين يا حداقلش ك ...

عزیزم شما چه راهکاری برای سفیدی زیر بغل و زانو دارید؟ 

من قبلا با ژیلت شیو مبکردم.. 

ولی الان مدتیه گذاشتمش کلا کنار.واجبی استفاده میکنم.. 

و فقط دست و پاهام رو تو خونه موم میندازم.. البته بهتر شده زیربغلم.. ولی دوس دارم کامل سفید شه

عزیزم شما چه راهکاری برای سفیدی زیر بغل و زانو دارید؟  من قبلا با ژیلت شیو مبکردم..&nb ...

عزيزم يكم زمانبره ولي كمك كنندس اين راهكار 

من خيلييي راه هارو رفتم ولي اين بهترين بود 

با جوش شيرين و ابليمو يه خمير درست كنين و به زير بغل و كشاله ران ماساژ بدين تا پوست مرده جدا بشه 

٥ دقيقه هم بذارين اين مخلوط بمونه روش 

هفته اي ٣بار اين كارو بكمنين ابليمو هم طبيعي باشه

فقط اصلا نذارين زير بغل با واحبي بسوزه چون تيره ترش ميكنه 

اگه تيرگي خيليي شديده ليزر كيوسوييچ ميتونه مشكلو كامل رفع كنه

اسكراب نمك دريا هم اگه بتونين تهيه كنين و بعد از هر استحمام ب اون ناحيه ماساژ بدين و بشورين خيلي كمك كنندس 

فقط نيازمند حوصله ي زياده اين كار