2733
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103490 بازدید | 1416 پست
برگه امتحانی هایی که بالاش آبی بود نوشابه های شیشه ای،بچه باحالها با کلید و قاشق درش باز میکردن😆 ...

وای خدایا چقدر زیبا تعریف کردید 

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدا کردن کوپن ها واییی😍😍😍

من یه روز با حال و حوصله همشون جدا میکردم 

و مرتب و پشت سر هم میزاشتم و با گیره مخصوص کاغذ به هم وصلشون میکردم

مادرم همیشه بابت اینکارم ازم کلی تعریف میکرد

چون خیلی راحت شده بود😂

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2738
من یه روز با حال و حوصله همشون جدا میکردم  و مرتب و پشت سر هم میزاشتم و با گیره مخصوص کاغذ به ...

ای جان😍😍😍😍

من پدرم میاورد جدا میکردیم واسش با خواهرام بعدش میزاشت لای جلد لواشک و یه کش پول بهش میبست😍😍😍

مقابل به مثل ؟  تاپیک مارو ترکوندن و چند صفحه بلند بالاااا بهمون توهین کردن توهینای بسیار زشت ...

عزیز دلم من کاملا درکت میکنم خواهر زاده ام هم سن شماست اما واقعا مسایلی که توی این سایت مطرح میشه اصلا برای شما مناسب نیست ، باعث میشه ناخودآگاه نسبت به آینده و آدمها بدبین بشین و توی زندگی آیندتون تاثیر منفی میگذره ، خواهرانه ازم بپزیر

عزیز دلم من کاملا درکت میکنم خواهر زاده ام هم سن شماست اما واقعا مسایلی که توی این سایت مطرح میشه اص ...

نظرم باعث میشه چشامون باز شه ک گول نخوریم خام نشیم سریع اعتماد نکنیم ...!

ما با سنجاق قفلی بهم وصل میکردیم

ما نداشتبم از اونا😄با کش پول جم میکرد پدرم یکی از کشو های داورهای قدیمی رو جعبه خودش کرده بود میذاشت اونجا