2733
2739
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49829 بازدید | 438 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغری ؟شاید بابات به خاطر اون ناراحت شده؟حداقل تو ظاهر سعی کن هر چی میگن گوش کنی اون طور کمتر دلخوری ...

واقعا پدر منم همینطوره چون یکمم لاغرم خیلی وقتا نمیام سر سفره ناراحت میشن ولی خب من یا حداقل ی لقمه میخورم یا اینکه قانعشون میکنم بنظر من کار استارتر اصلا قابل قبول نیس

استارتر منظورم به تو نیست اما دوتا خواهر دارم تو خونه هفته ای چندبار هر کدوم جداگانه بیرون مشکلی پیش میاد براشون اخم تخم و ناراحتیهاشون رو میارن تو خونه یکیشون تو مدرسه با دوستش بحث میکنه یکیشون محل کارش مشکل میخوره دق و دلیشون رو توخونه خالی میکنن شاید دادوبیداد راه نندازن فقط وقتی به صورتشون نگاه میکنم برزخی ان واقعا تحمل کردن این افراد سخته کل جو خونه سنگین میشه زندگی رو شده برای یه نصف روز زهر میکنن حالا فک کن هردوسه روز اخماشون تو هم باشه من مامانم خیلی صبوره چیزی نمیگه ولی من اگه باشم شاید یه دعوا باهاشون راه بندازم کم کم این مدل افراد از چشم میافتن ناخودآگاه دلت میخواد هرجا رفتی اونا اونجا نباشن یا اگه یه خورده ناراحت بودن دوباره همه بداخلاقیهاشون میاد تو چشم دیگه راهی برای صحبت تو مغز نمیاد فقط آدم دلش میخواد دعوا کنه

شاید پدرت هم از اون آدم کم صبراست زیاد اخمت رو دیده حالا دیگه براش تحمل کردن سخته البته میگم این برداشت منه چون این مدلی زیاد دیدم

،،
2728
اگه از دلم نیاره چی؟

عزیزدلم صبح بهاش حرف بزن یکم سبک بشی حتما از دلت درمیاره 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

ببخشیدا دیوونه شده. ولی اهمیت نده بی تفاوت باش

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

از بچگیمون اکثرن گناراحت میشد همیشه میگه

چرا دنیا اومدید من یدونه بچه میخواستم

یا در مورد دختر بودنمون میگه

چرا دختر شدید

و به دردنخورید هیچی نیستید

هیچی بدتر از این نیس ادم بدونه دوسش ندارن و نمیخواستنش

😭😭😭😭😭

حرفش برام خیلی سنگینه

نمیخشمش دلمو میشکنه

مگه من خواستم دنیا بیام.

درکت می کنم ولی به خاطر فرار از زندگی الانت تن به ازدواج اشتباه ندی . یه عمر با منم همینطور رفتار کردن و هی سرکوفت و تحقیرم کردن و منم به خاطر فرار تن به ازدواج اشتباه دادم الانم ور دل خودشونم و به غلط کردن افتادن ولی به روی خودشون نمیارن 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2740

عزیزم دوست داره مطمئن باش وگرنه غذانخوردنت انقدربراش مهم نبودقدرشونوبدون ایشالاسایش همیشه روسرت باشه یکی ازآشناهای ماهفته قبل پدرشونوازدست دادن نمیدونی چقدربراشون سخته حتی اگرازدواج هم بکنی پدرمادرچیزدیگه اس 

سلام

دخترگل شما یکم از لحاظ روحی نیاز به هم صحبت دارین

تقریبا تاپیکای قبلیتون و محتواشون رو چک کردم

گاهی اوقات مشکل اصلی رو باید در وجود خودمون جست و جو کنیم که اینم اصلا بد نیست همه ما آدماها نقاط ضعف و قوتی داریم توصیه میکنم حتما با یه مشاور جلسات درمانی برید اصلا ناراحت نشو از این حرف که میگم مشکل اصلی در وجود شما هست چون شما گفتین نیاز به کمک فکری دارید میگم قبلا گفته بودین که شرایط مالی مساعدی برای رفتن پیش مشاور ندارید و از طرفی چون دانشجو هستین توصیه میکنم به جلسات مشاوره دانشگاه برید که رایگان هستند  

و اینکه تصور اشتباه نکنید کلید حل مشکل شما ازدواج نیست عزیزم 

باباتون عصبین یاازچیزی ناراحتن؟

در رابطه با امضاتون

کتاب اتوبوس رو خوندین☺☺☺❤❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
واقعا پدر منم همینطوره چون یکمم لاغرم خیلی وقتا نمیام سر سفره ناراحت میشن ولی خب من یا حداقل ی لقمه ...

تو رو خدا سعی کن غذا بخوری بچه منم لاغره میدونی چقدر ناراحت میشم غذا نخوره اینقدر که حد نداره پدر مادرت گناه دارن

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

شوهرم یه مرد مثل باباته،تا یاد نگیری با بابات کنار بیایی،مطمئن باش با شوهرم به جایی نمی رسی باید کنار اومدن با مردا رو یاد بگیری