2737
2734
وا یعنی چی شوهرت دیگه کیه؟؟خو شوهرم با یه زنه دوس شده بود که خود اون زنه شوهر داش...الانم که من دارم ...

منظورم اینه که رفته با زنه شوهر دار دوست شده بعدرفته به شوهرش گفته!!!

چه خاله ساده ای!

خالم تقصیر نداره شوهرش واقعا ماه بود اون زنه کرد

خیلی زنها مثل خالمم که میگن زنه شوهربچه داره میخواد چیکار لباسش مانتوش دربیاره غافل ازاینکه...

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بعضی زنا شیطانن.خدا خیرش نده

منم بدایی کوچکم گفتم اونم به شوهر خالم زنگ زد انقدر کتکش زد قرار شد بخالم نگیم به اون زنم گفتیم حق نداری پات خونه اینا بزاری برو هرجای دیگه میخوای....

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
منظورم اینه که رفته با زنه شوهر دار دوست شده بعدرفته به شوهرش گفته!!!

زنه بعد 8ماه میخواس با شوهرم تموم کنه شوهرمم هی تهدیدش میکرد اگه باهام تموم کنی آبروتو میبرم نیرم به شوهرت میگم نمدونم بچه ات رو میدزدم ولی از اونجایی که زنه کلا کارش این بود و براش عادی بود گف هرگوهی دلت میخواد بخور😕شوهر منم هیج غلطی نتونس بکنه فقط زندگی ما این وسط داغون شد الانم با یه دختر فراری دوس شده یه نزدیک دوسالی میشه باهمن..یه خونه درب و داغون گرفته با اثاثیه از سمساری دارن باهم زندگی میکنن حالا نمیدونم به اون خیانت میکنه یا نه😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
زنه بعد 8ماه میخواس با شوهرم تموم کنه شوهرمم هی تهدیدش میکرد اگه باهام تموم کنی آبروتو میبرم نیرم به ...

وای عزیزم فقط این وسط تو زندگیت رفت رو هوا اونا به همون زندگی گوهشون راضین...امیدوارم بایکی که لیاقتت و داره خوشبخت بشی

2740
وای عزیزم فقط این وسط تو زندگیت رفت رو هوا اونا به همون زندگی گوهشون راضین...امیدوارم بایکی که لیاقت ...

آره واقعا..انگار فقط ماموریتش این بود بیاد زندگی منو خراب کنه و بره پی زندگی خودش..این ج...ای هم که الان باهاشه دختر فراریه معلوم نیس قبل شوهر من با چند نفر بوده و الان باهمن..انگار فقط منو بچم این وسط باید داغون میشدیم وگرنه الان هم اون زنیکه سر زندگیشه هم شوهرم داره با یکی دیکه خوش و خرم زندگی میکنه😐😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
چه خوب کاری کردین

داییم گف خاله نمیتونه طلاق بگیره بااین وصع هم ازشوهرش متنفر میشه شوهرشم پررومیشه میگفه فهمید کاری نکرد به شوهرش گفتیم یبار میبخشمت دفعه بعد میکشیمت بچه هاتم آوراه میشن وای تا دلت بخواد کتکش زد،زنه هم ازاونروز خونه اینا نیومد نرف  دیگه تهدیدش کزدیم به شوهرت میگیم ازاین حرفا گفتیم نیا تاشوهرت اینام نگیم

من چندتاخانوم میشناسم به شوهراشون خیانت میکنن و دوست پسر دارن و حتی رابطه جنسی هم با اون مرد دارن ول ...

اره بابا شر میشه تا بیای حرفتو تموم کنی مرده یه دونه خوابونده پای چشمت😖

آره واقعا..انگار فقط ماموریتش این بود بیاد زندگی منو خراب کنه و بره پی زندگی خودش..این ج...ای هم که ...

خدای تو و بچت بزرگه نگران نباش اونم تقاص پس میده!!

حالا راحت طلاقت میده یا نه؟؟

خوب شد داری جدا میشی واقعا ، حیف میشدی تو اون زندگی

دیگه چاره ای نداشتم به جایی رسیدم که بیرونم کرد از خونه وگرنه دوسال به امید زندگی بهتر صبر کزدم گفتم بچه ام گناه داره فردا روز نگه تو مقصری نباید زود جا میزدی ولی خب نشد که بشه...همش میگم انگار واقعا مشکل منو بچم بودیم وگرنه اون زنیکه دختر فراریه چیش از من بهتر بوده که اون موقع شوهرم میمرد بره سرکار الان راحت سرکارش رو میذه خرج خونه و کرایه خونه میده نمیدونم حکمت خدا چی بود که منو بچم به اینجا برسیم