2737
2734
عنوان

خانما بیایید نظر بدید 😍پوستر سه بعدی برا دیوار +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5082 بازدید | 56 پست
خوب سعی کن بابقیه دیوارای خانه ست کنی خیلی خوجل میشه

مرسی . میخام طرح پوستر قطعی شه بعد دیوارای دیگه رو هماهنگ با این رنگای ملایم و طرح ساده بدم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
خونه خواهرم پوستر داره خیلی قشنگه که 😓 

اگه سلیقتون میگیره حتما بگیر .شایدم من اشتباه میکنم .مهم اینه خودت دوست داشته باشی .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم اینکار رو نکنی اصلا تو خونه قشنگ نمیشه، این برای سالن های خیلی بزرگه که از دور ببینی، اینهایی که شما میبینی تو عکس هستش، واقعیت این "نیست

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
اگه سلیقتون میگیره حتما بگیر .شایدم من اشتباه میکنم .مهم اینه خودت دوست داشته باشی .

یه دیوار خیلی بزرگ رو پوستر میکنم بنظر خودم قشنگ میشه . ولی باز نظرات شمام واقعا خوبه .حتما رو این قضیه فکر میکنم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2728
عزیزم بهت پیشنهاد میکنم اینکار رو نکنی اصلا تو خونه قشنگ نمیشه، این برای سالن های خیلی بزرگه که از د ...

ممنون از پیشنهادتون 😘

فقط اولیو پسندیدم

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

چرا اینگونه

2740
یه دیوار خیلی بزرگ رو پوستر میکنم بنظر خودم قشنگ میشه . ولی باز نظرات شمام واقعا خوبه .حتما رو این ق ...

مبارکت باشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

پوستر پشت تلویزیون به شرطی شیک میشه که خلوت باشه و دکور دیگه ای نداشته باشی

بعدم این پوسترا یه کم سخت پیدا میشه اینجا البته من یک سال و نیم پیش پوستر زدم شاید الان طرح های بیشتری باشه 

من تو اتاق خواب زدم پشت تلویزیون کاغذ دیواری برجسته زدم

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
مبارکت باشه

ممنونم 😘

پوستر پشت تلویزیون به شرطی شیک میشه که خلوت باشه و دکور دیگه ای نداشته باشی بعدم این پوسترا یه کم س ...

دکور دیگه ای نیست .گف هر طرحی بدی همونو برات پوستر می کنیم 

بقیه رو نمیدونم اما اولی خیلی قشنگ بود  اگه کیفیت از نزدیکم همینقدر ک تو عکسا هس باشه عالیه ک

بهترین کیفیت رو قراره سفارش بدم . ولی اکثر خانما گفتن اینکارو نکنم 

2706