2737
2734
این فکرا روی کسی که معتاد نمکه اثر نداره😀😀😀 تا سرش نیاد این چیزا رو باور نمیکنه مثل معتادی که اوا ...

اخه اون موقع مجبوووووره که ترک کنه کلیم قرص بخوره 😕

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عقدم

عزیزم مبارکه

اول چکاب برو

بعد راههایی که دوستان گفتن امتحان کن ایشالا از سرت میفته نمک زیاد خوردن..

اگه نشد یه مدت کلا نمکا رو بریز دور...واسه بقیه اهالی خونه هم خوبه دیگه...نمک زیادی ضرر داره واسه همه... بعد با ادویه های دیگه خودتو وفق بده...بعد یه مدت میبینی کامل از سرت افتاد

2738

من پر کاری تیروئید گرفتم همش فکر میکنم از نمک بود😥

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
تو نمکدونت فلفل تند بریز زبونت اوخ بشه دیگه نخوری😆

من بدترین فلفل ها رو میخورم جوری که خانوادم ۶ تا شاخ در میارن چطوری می خورم 🤣عاشق فلفل تندم یعنی عاشقش ها😄😄

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
آبلیمو هر چقدر بیشتر بریزم بیشتر نمک میطلبم اونطوری بدتره😣

اسی منم نمک زیاد میخوردم هی مامانم میگفت نخور....

رفتیم دکتر قلب، فشارمو اندازه گرفت گفت فشار خونت پایینه....باید نمک بیشتر بخوری....دیگه از اون موقع مامانم گیر نمیده😁😁😁

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

من عادت نداشتما ولی از وقتی باردار شدم بالاخره یکمم شده باید بریزم رو غذام تا بخورم،شوهرم اصن اینجوری نسیت یعنی من یادمم بره تو غڋا موقع پختن نمک بریزم بی نمکم باشه باز سر سفره نمک نمیریزه تو غذاش حتی نمکو میارم پیشش اصن دست نمیزنه،حس میکنم مزه غذا واسش مهم نیس فقط یچی میخوره سیر شه😁

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭