2733
2734
لطفا خیلی مواظب باشید دیروز دور از جونتون کشته داد کربلا خدا بهمراهتون التماس دعا دارم واسه بی در ...

موضوع خاصی نبود که

بی احتیاطی بود چون دیوار زیاد محکم نبود

نگران نباش

امیدوارم به خوبی برین و برگردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کاروان چیز میز میده گرسنه نشه ادم؟ دو روز راه هست خب

میوه و چایی میداده هر از گاهی هم ابمیوه و کیک ولی شما برای احتیاط تو کیف دستی خودتون یه بیسکوییت و شکلاتی بزارین

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2728

فقط اینکه لباس با خودت کم ببرمن کلی لباس بردم که هیچ کدوم غیرازلباس زیر ولباس بیرون بدر دم نخورد واسه تورا با دوم کشمش واینچیزاببر خوردنی توکاروان زیادمیدن

اگه میشه واسه شفای پسرم محمد طاها صلوات بفرستین😔
اره شنیدم معلوم نیست باز چ خوابی دیدن  ممنون حتمااا عزیزم محتاجیم به دعا❤️❤️

عزیزم هیچ خوابی نیست از بس جمعیت شلوغ بود  وقتی حرم شلوغه نمیدونم چرا نمیرن بیرون توخیابون  کربلا امن وامانه ان شاالله 

2738

ملحفه  ببر خیلی مهمه 

لباس زیر زیاد ببر 

تنقلات هم ببر باخودت مثل پسته و بادوم و گز و اینا 

چادر مشکی هم 2تا ببر اگه زیاد میمونین چون کثیف میشه هی منتظر خشک شدنش نمونی 

به جوراب نازک و پاپوش هم گیر میدن جوراب ضخیم ببر

عینک دودی هم مهمه ضد آفتاب خوب هم ببر 

التماس دعا 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706