2733
2734
عنوان

انگار همه چی دس ب دسته هم داده ک من نتونم کنکور بدم😑☹

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پایه ی درسیتون چطوره ؟ 

اینقدر خوب بودم و باهوش که دکترا گرفتم 

اینم از پسش بر میام 

فعلا از دبیرستان هیچی یادم نیست 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
من سست اراده ام کافیه فقط یکی بهم بگه سخته یا نشدنیه  دیگه کتابو میبوسمو و میذارم کنار . اگه ار ...

شروع کن بخون ، من بهت انگیزه میدم 

شما کسیو سراغ داشتید که با پایه ی درسی ضعیف تونسته باشه تو کنکور رتبه ی خوب بیاره ؟

بله ، اما کسیو سراغ ندارم که با تکیه کردن روی نکات منفی تونسته باشه موفق شده باشه

ب نظرتون 9 ماه کافیه ؟ روزی چندساعت بخونم کافیه ؟ چون 8 تا کتاب درسی داریم

کافبه ، هر چه قدر بیشتر بخونی بهتره

منو ببین  باردارم و بچه ام سه ماه دیگه بدنیا میاد دفاع دوره دکترام مونده ، همین یکی دو ماه با ...

وای افرین بهتون واقعن خیلی توان میخاد انگیزه گرفتم منم

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗