2733
2739

اول میخاستم سال ۹۹ کنکور ندم چون حجم درسای رشته تودم خیلی زیاده

بعدش ی مشکلی پیش اومد ک باید عمل میکردم اما بیخیالش شدم و نکردم

الانم ک گویا اپاندیسم داره مشکل پیدا میکنه😑😂☹

اگ اپاندیس مشکل داشته باشه قرصی نیس ک بخورن خوب بشه؟یا تا چ مدت میشه عمل نکرد🤨

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

کو تا کنکور ۹۹ برو عمل کن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

عزیزم مشکلاتت رو بچین زیر پاهات تا قدت بلند تر بشه.

یعنی ازشون نترس و قدرت بگیر تا موفق بشی 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کو تا کنکور ۹۹ برو عمل کن

مدت چراحتش تا چند روزه؟🤔

چند روز طول میکشه خوب شد؟

درسامم زیاده نمیرسم😑

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
عزیزم مشکلاتت رو بچین زیر پاهات تا قدت بلند تر بشه. یعنی ازشون نترس و قدرت بگیر تا موفق بشی 

یکم امید گرفتم🙂🙃❤

مدت چراحتش تا چند روزه؟🤔 چند روز طول میکشه خوب شد؟ درسامم زیاده نمیرسم😑

چه فرق میکنه وقتی باید عمل کنی نمیشه بیخیال بشی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
چه فرق میکنه وقتی باید عمل کنی نمیشه بیخیال بشی

چ بد دیگ دلم نمیخاد هیجوره برم اتاق عمل ☹

یکم امید گرفتم🙂🙃❤

منو ببین 

باردارم و بچه ام سه ماه دیگه بدنیا میاد

دفاع دوره دکترام مونده ، همین یکی دو ماه باید دفاع کنم

پدر و مادرم فوت شدن 

خواهر ندارم ، کسی نزدیکم نیست که توی بچه داری کمکم کنه 

کارای خونه و مسئولیت زندگی متاهلی هم دارم 

۹۹ هم میخوام کنکور بدم و پزشکی میخوام 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
منو ببین  باردارم و بچه ام سه ماه دیگه بدنیا میاد دفاع دوره دکترام مونده ، همین یکی دو ماه با ...

آففففرییین

منم دارم برا کنکور ۹۹میخونم

خیلی خوشم اومد

خیلیا میان ادمو ناامید میکنن

باید قوی باشیم چرا نتونیم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2706