2733
2734
عنوان

رژیم مناسب بارداری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 54 پست
ممنونم عزیزم شکمتون تیز شده مثل کله قند؟ منم همین علائم شما رو دارم خیلی اش و سوپ دوست دارم از مرغ م ...

شکمم تیز بود ولی توی سه با بالا تیزی مشخص شد.ن توی ان تی اشتباه گفتن توی انومالی درست گفت.از مرغ بیزار ولی عاشق گوشت یعنی ب گوشت خامم فکر میکردم دهنم ای میفتاد.

ممنونم عزیزم شکمتون تیز شده مثل کله قند؟ منم همین علائم شما رو دارم خیلی اش و سوپ دوست دارم از مرغ م ...

بچتون پسره ؟

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزززیزم😀😀  تو روح دا بیاید راهکار به هم بدیم چاق نشیم  من پلاتین توی کمرم دارم  ...

باورت میشه از ترسم خ وقته نکشیدم خودمو؟؟؟؟

قبل از بارداری ۷۹و ۸۰ بودم آخرین بار ک کشیدم ۸۲...

منو دار مییییزنه دکترم...با هممممه خوش اخلاقیش...  

آذری هستید شما؟

2731
الان احساس میکنم هنوز هیچی نشده شکمم کلی اومده جلو  مگه میوه هم چاق میکنه ؟

تو هفته های اول شکم بخاطر نفخ بزرگ میشه شکم منم بود بعدش رف پایین اما الان که 13هفتمه شکمم طبیعی اومد جلو دیگ نفخ ندارم

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
باورت میشه از ترسم خ وقته نکشیدم خودمو؟؟؟؟ قبل از بارداری ۷۹و ۸۰ بودم آخرین بار ک کشیدم ۸۲... منو ...

من الان به شوهرم گفتم یه ترازو دیجیتال بگیره بیاره 🤭

2738
شما بعد از چند بار اقدام باردار شدین؟

من بعد یک سال 

اقدام میکردیم نمیشد. 

شوهرم ازمایش داد معلوم شد. یه کم مشکل داره 

همون. ماهی که داشت قرص میخورد و اصلا توی فکرش نبودیم با یکی دو بار اقدام کردیم  اونم تفریحی  اصلا فکر نمیکردیم این ماه بشه چون خیلی کم اقدام کردیم  اونم تاریخایی که به تخمک گذاری نمیخورد 

تو هفته های اول شکم بخاطر نفخ بزرگ میشه شکم منم بود بعدش رف پایین اما الان که 13هفتمه شکمم طبیعی اوم ...

ولی من قشنگ چربی شکمم رو میبینم 

من کلی باید مراعات کنم  

گمون. میکردم میوه چاق نمیکنه الان دوستان میگن چاق میکنه 

تو میوه ها سیب از همش بهتره 

اجیل فقط بادوم 

صبح ناشتا روغن زیتون با چند قطره ابلیمو طبیعی بخور برای تصفیه کبد و یبوست عالیه 

2706