2733
2734
بریدم دیگه دلم ی آغوش میخواد زار بزنم 

برو امزاده یا مسجد   انقدر گریه کن تا کمی خالی بشی...من مادرم شهر دیگه زندگی میکنه   یک بار حس کردم نیاز دارم بهش تا تو بغلش زار بزنم..اما نبود       تصورش کردم کنارم نشسته  و سرم رو تو بغلش گذاشتم انقد زار زدم و گریه کردم ک خالی شدم...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

هیچ وقت حال خوب خودت رو با رفتار بقیه مثلا همسر نسنج   ...در هر شرایطی نذار چیزی  یا کسی شادیت رو بگیره...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم زیادم دارم با همونا هم قصد دارم تموم کنم این منجلابی کتوش گیر کردم 

نکنی ها    تازه دور از جونت شاید فقط رفتی تو کما ن اون دنیا ...پاشو فعلا یکم قرآن بخون    قرار نیس مشکلات یهو برن   ...

2728