2737
2739

پسرم 17ماهشه، هنوز هیچی نمیگه. 

دکتر خودش مقدادی هست، هرکاری کردم نتونستم وقت بگیرم.

کسی دکتر خوب سراغ داره کمکم کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ٢٠ ماهشه و فقط ماما و بابا ميگه 

ولي كامل منظورش و بهمون ميرسونه و كاملا متوجه حرفهامون ميشه 

مثلا ميگم چراغ و خاموش كن كنابت و بيار بريم بخوابيم همه رو ميفهمه دكترش گفت اگر متوجه منظورتون ميشه فعلا گفتار درماني نياز نيست 

فقط تو خونه باهاش زياد صحبت كن و كتاب بخون 

2728
پسر من ٢٠ ماهشه و فقط ماما و بابا ميگه  ولي كامل منظورش و بهمون ميرسونه و كاملا متوجه حرفهامون ...

خیلی باهاش حرف میزنم و شعر و کتاب میخونم.

پسر منم هر چی بهش میگم میفهمه. میگم فلان اسباب بازی رو بیار یا فلان کار رو بکن میفهمه.

هر چی بهش میگم بگو میگه بابا. میگم بگو توپ میگه بابا.

2738
من بچم خیلی زود حرف اومد الان 18ماهشه دوماهه دارم اینو میدم بنظرم خیلی تاثیر داشته.کلمات بیشتری یاد ...

دکتر پسر من 13 ماهگی بهش داد. حرف نزد اما بعدش راه افتاد...

خیلی نگرانم. نمیدونم چکارش کنم دیگه.

هیچ کس یا چیزی رو صدا نمی زنه. فقط غذا ببینه میگه هام هام. یک ببینه میگه هاپ هاپ.

گاهی هم میگه پاپا...

به هر چیزی اسمش رو میگم ازش میخام تکرار کنه میگه بابابابا....

توی بازی بابا ماما دد میگه.

دکتر پسر من 13 ماهگی بهش داد. حرف نزد اما بعدش راه افتاد... خیلی نگرانم. نمیدونم چکارش کنم دیگه. ه ...

ببرش دکتر محمود محمدی ..بهش دارو میده و مشکلشو بهت میگه بنظرم نگران نباش پسر من پنج سالشه پارسال زبون باز کرده الان قشنگ شعر میگه سوره حفظ میکنه دکترم گفت مشکلش تاخیر تکاملیه دیر هرچیزیو یاد میگیره الانم میبرمش کار درمانی 

دکتر پسر من 13 ماهگی بهش داد. حرف نزد اما بعدش راه افتاد... خیلی نگرانم. نمیدونم چکارش کنم دیگه. ه ...

قبلنم تشخیص اوتیسم داده بودن که مردمو زنده شدم ولی حالا میگن اشتباه تشخیص دادن

2706