2733
2734
عنوان

اونایی که جنسیت تو ان تی بهشون اشتباه گفتن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 81 پست
تازه من هيچ ويار و تهوعم ندارم خيلي هم كم خواب شدم همه ميگفتن بچه ت پسره تو ان تي گفت دختره باز شك د ...

من چون باید ناشتا قرص تیروئید بخورم شاید پنج شش بار تهوع داشتم کلا بیشتر سرگیجه عاشق چیزای شور و ترش متنفر از شیرینی جات ،خیارشور و ترشی شور و دوغ گازدار ،چهرمم همه میگن پسره ولی دکتره گفت دختر ضربان قلبشم ۱۵۹ بود البته خودمم چون استرس داشتم انگار قلبم داشت از جا کنده میشدتپش قلب شدید داشتم،ولی فک کنم علائم و چیزایی که هوس میکنی ربطی به جنسیت نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روز سونو ان تی سه بار رفتم زیر سونو ..هی میگفت برو شیرینی بخور ابمیوه بخور نیم ساعت دیگه بیا نیم سالت بعدش گفت خیلی اب خوردی برو دسشویی دفعه اخر گفت انگاری بچت پسره ولی هیچی نخر گفتم سیسمونیش خریدم رنگ اسپرت برداشتم ...اخرشم درست گفته بود ..ولی زیاد دیدم اشتباه شده بود 

2731
از روی عکس چطوری متوجه شدید که دختره ؟ به منم تو ان تی گفتن دختره احتمالا. منتظرم نتیجه سل فری بیاد ...

با نظریه ناب 

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
من چون باید ناشتا قرص تیروئید بخورم شاید پنج شش بار تهوع داشتم کلا بیشتر سرگیجه عاشق چیزای شور و ترش ...

منم هم ترشي دوس دارم هم شيريني ولي تمايلم به شيريني بيشتره. البته آش دوغم خيلي زياد علاقه پيدا كردم قبلا لب نميزدم. ضربان قلبشم ١٦٩ بود ولي معمولا ميگن ضربان قلب بالاي ١٤٠ دختره. حالا هرچي باشه واسه من فرقي نداره من هم دختر دوس دارم هم پسر❤️❤️ فقط سالم باشه همين🙏🙏

بنظر من دختره😍

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2706