2733
2739

خانوما این کندری که خریدم سفته چطو استفاده کنم؟میشه زمانش رو بگید مثلا از چند ماهگی؟

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من زیر زبونم میمکیدمش.کمی هم تو اب جوش میریختم میخوردم چند ماهه ای؟

سه ماهمه

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
باید جویده بشه تلخه  زیاد نخور بچه خنگ میشه

اخه خیلی سفته نمیشه جوید

2740
من نخوردم ولی نوشته بود تو ۴ ماهگی سه بار در هفته اندازه عدس بیشترم نشه

اها ممنون

میگن ۴ماهگی هوش بچه رو زیاد می‌کنه یه ذره ازش رو بجوید بد مزه اس ولی خاصیت داره اگه تونستی تحمل کنی بزار مثل آدامس دهنت باشه اگه نه بعد یه دقیقه قورتش بده یه ماه بیشتر استفاده نکن پیش فعالی میاره مصرف زیادش

خدایا ممنونم بابت دو تا فرشته ای که بهم دادی 
هیچی اندازه عدس با اب مثل قرص بخور

واقعا؟؟؟از کی بخورم؟به چه مدتی بخورم؟

2706