2737
2734
بچمو نميدونم  اما خودم برا امام زمان جونمو ميدم از بچگي خيلي دوسش داشتم نميدونم چرا😭😭 ديشب ...

اوووهووووم منم ان شاءالله در رکاب امام زمان شهید بشی بهترین دعا رو برات کردم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=104356431]ای که همه ی دنیام و پدر و مادرمو فرزندانمو همسرمو همه ی عزیزانمو و همه جیزم فدای مولام صاحب الزمان 

عزیزم ان شاءالله به هدفت برسی برا منم دعا کن با دل پاکت 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
این که الان ادعا کنیم با این که در عمل واقعا چه می کتیم لزوما یکی نیست ولی پسر من که از ۳-۴ سالگیش ...

منم عاشق شهادتم همسر منم اینو میگه که کاش شهید بشم‌ من دلم یه جوری میشه😢برا همین میگم همسر شهدا واقعا دل بزرگی داشتن آره بخوان برن که جلوشونو نمیگیریم ولی راهی کردنشون سخته😢امیدوارم سعادت شهادت در راه امام زمان نصیب هممون بشه 

2728
آرزوم همینه یه پسر دارم آرزوم اینه آقا امام زمان کم منو بپذیره این پسر تنها بچمه تنها داراییمه آرزو ...

وای عزیزم بغضم گرفت ان شاءالله عاقبت به خیر بشه و به آرزوت برسی برا منم دعا کن با دل پاکت

این که الان ادعا کنیم با این که در عمل واقعا چه می کتیم لزوما یکی نیست ولی پسر من که از ۳-۴ سالگیش ...

ان شاءالله خدا حفظشان کنه شهادت بهترین دعاست عزیزم 

منم عاشق شهادتم همسر منم اینو میگه که کاش شهید بشم‌ من دلم یه جوری میشه😢برا همین میگم همسر شهدا واق ...

منم پای برنامه هایی که همسر شهدا صحبت می کنند مثل ابر بهاااار گریه می کنم

خیییییلی دل بزرگی میخاد

به نطرم اون زنها از همسرانشون قهرمان ترن

خدا آخر و عاقبت بخیرمون کنه 🙏🙏🙏

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2740
چه بنده ی خوبی هستی...انشاءالله خدا بهترین بچه رو بهت بده که واقعا لیاقتشو داری...

نه بابا نیستم این قد گنه کارم اگه پرده ها بره کنار پدر و مادر مادرمم نگام نمیکنن ان شاءالله امام حسین به حق همین شبا پاکم کنه زلالم کنه ان شاءالله نگام کنه شهادت بهترین دعاست عاقبت بخیر یه هر مادری هم عاقبت بخیری بچشو میخواد دیگه 

چرا که نه ؟؟؟ بزرگترین افتخاز و بهترین ارزوم همینه که خودمو همه ی دارو ندازم و عزیزانم فدایی امام ز ...

با دلت پاکت برام دعا کن ان شاءالله تو رکاب امام زمان شهید بشی

من از اونم می گذرم البته با اینکه همسرم آدم خوبی نیست ولی اگه بهترینم بود در راه امام زمان می گذشتم ...

من همسرم شکرخدا خیلی خوبه البته ایراداتی هم داره ولی نبودش دیوونم میکنه خیلی عاشقشم😍😢ولی چندبرابر اون عاشق امام زمانمم تو حرف که میگم همه چیم فدای امام زمانم شوهرم و بچمو و زندگیم ولی میترسم اگه به عمل باشه تو عمل کم بیارم،امیدوارم لایق باشیم همه چیمونو فداش کنیم چه لذتی بالاتر از این

نه بابا نیستم این قد گنه کارم اگه پرده ها بره کنار پدر و مادر مادرمم نگام نمیکنن ان شاءالله امام حسی ...

همین نیتی که داری همین دل پاکت کافیه...خدا همینو میخاد...انشاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده...

وای عزیزم بغضم گرفت ان شاءالله عاقبت به خیر بشه و به آرزوت برسی برا منم دعا کن با دل پاکت

خواهر دلم پاک بود که نمیشد آرزو برام تو حسرت دیدار امام زمانم نمیموندم خدا کنه پاک بشم آدم بشم من کنیز زهرا بشم و پسرم غلام مهدی زهرا، اسم پسرم محمدمهدی همیشه تو دعاهام میگم این مهدی من رو فدای مهدی صاحب الزمان کن خدا میدونم بلاخره از کرمشون بهم جواب میدن من که چیزی ندارم اونا باید کرامت کنند، ان شاء الله شمام به حاجت شرعی دلت برسی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من همیشه به پسر و شوهرم میگم ان شاء الله تو سن ۸۰ سالگی به شهادت برسید

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2706