2737
2734
عنوان

با تجربه ها توروخدا بيايد كمكم كنيد با شوهرم چيكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 75 پست

ما چون مادرم اینا ی شهر دیگن تقریبا ماهی ی بار میریم ولی خونه مادرشوهرم چون ی ساختمونیم برای غذا جمعه ها میریم اونم اگه خودش دعوت کنه منم معمولا تولدی سالگردی چیزی بشه دعوتشون میکنم

چطوري؟هركاري ميكنم جواب نميده ،بدبختي بلدم نيستم سياست ندارم روز به روز پررو تر و زورگو تر ميشه  ...

نه ببین نذار زور گو بشه ها

عادت بدی سوارت میشه تا آخر عمر 

اول زندگیته میتونی کنترلش کنی بعد نه! 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶ ماهی یه بار همشونو باهم دعوت می کنم مابقیشم ما پلاسیم رو دل اونا 😅😅😅

شوهرت گير نيست كه خونه باباي تو بيشتر رفتيم خونه باباي من كمتر و اين حرفا!!!! شوهر من كه مث بچه ها ميمونه حتي سر ساعت و دقيقه هم چونه ميزنه😔

نمیشه که اینجوری...شاید یه بار حال مامانت خدای نکرده بد شد اونوقت باید منتظر بمونی تاآقا دستور بده آ ...

ميترسم بگم دلم برا مامانم تنگ شده يا خودم تنها ميخوام برم مامانمو ببينم ،ميگه چطور نميري مامان منو ببيني!!!!!!!!

ميگه مگه من دل ندارم دلم برا مامانم تنگ نميشه نميرم توام نبايد بري !!!!!!

2728
نه ببین نذار زور گو بشه ها عادت بدی سوارت میشه تا آخر عمر  اول زندگیته میتونی کنترلش کنی بعد ...

توروخدا يه راهكار بهم بديد اگه تجربه داريد و ميدونيد!

من چيكار كنم ؟

توروخدا يه راهكار بهم بديد اگه تجربه داريد و ميدونيد! من چيكار كنم ؟

والا منکه توی زندگیت نیستم

اما با توجه به تجربه ی مادرم که پدرم هم همینه و هی میشمره و با خانواده مادرم مقایسه میکنه باید بگم باید باهاش منطقی و با آرامش کنار بیای

یه خانومی میگفت من فهمیدم چی کار کنم

خودمو میزنم به مظلومیت و با عشوه و مظلومیت باهاش حرف میزنم خرش میکنم 

ببین با مهربونی افسارش رو بگیر دستت

بگو عزیزم خب عزیزم....... بعد دلیل منطقیتو توضیح بده

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2740
شوهرت گير نيست كه خونه باباي تو بيشتر رفتيم خونه باباي من كمتر و اين حرفا!!!! شوهر من كه مث بچه ها م ...

ببخشيد شرمنده اين حرف رو ميزنم...

ولي شوهر شما عادي نيست اين رفتارش

پس تا زمان داري ودير نشده حتما با كمك مشاور  روش كار  كن كه چند وقت ديگه پشيمان ميشي عزيزم

ميترسم بگم دلم برا مامانم تنگ شده يا خودم تنها ميخوام برم مامانمو ببينم ،ميگه چطور نميري مامان منو ب ...

بترسی باید تاآخر عمرت هرجور اون گفت رفتارکنی....بگو من میرم خب شماهم برو جلوتو که نگرفتم....

بترسی باید تاآخر عمرت هرجور اون گفت رفتارکنی....بگو من میرم خب شماهم برو جلوتو که نگرفتم....

ميدوني اهل انتقام و تلافيه!! اگه اينكارو بكنم از حرصش ديگه خونه بابام اينا نمياد اگه مهمون بياد و دعوتمون كنن نمياد يا اگه مراسمي چيزي دعوت باشيم لج ميكنه و نمياد 

چرا فهميدم 😄 ولي اخه انقد اهل تلافيه مث بچه ها ميمونه 

😂😂😂😂چه تلافی؟ اونم میخواد بهت ن د ه؟ 😂😂😂😂

خب بگو اگه دلت تنگ شد توام برو 

بخدا ميگم برو ،انقد نامرده حتي اگه يا روزي من نباشم و بره خونه مادرش به من نميگه يا اگه ناچار بشه ميگه ده دقيقه نشستم فوري پاشدم !!!!! با اينكه من نميگم نرو