2737
2739
عنوان

چهل نفر حاجتمند بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 163 پست
من

عزیزم لیست ۴۰ تا شد شما هم ب نیت حاجت خودت با ما بخون

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ی رهایی عشق نوشتم تو لیست دو تای دیگه کیا هستن بگو اسمشون رو بزارم

حسن 

مطهره.اون رهایی رو بنویس اعظم 

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2728
اینم از لیست خوش خط امروز هم خوندم و دارم ب حاجتم نزدیک میشم انشاالله 💪💪🤲🙏

سلام اسی من برا ازدواج ختم زیاد برداشتم که همشون بعد از تموم شدن ختم خواستگار پیدا میشد که همرو خانواده رد میکردن ولی این دفعه سومین روز ختم یکی پیدا شد خیلی امیدوار شدم ولی اینم ندیده و نشناخته رد کردن....برام دعا کنین اگه فعلا مصلحتم تو ازدواج نیست خدا دلمو آروم کنه

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
سلام اسی من برا ازدواج ختم زیاد برداشتم که همشون بعد از تموم شدن ختم خواستگار پیدا میشد که همرو خانو ...

باور کن ب چشم دیدم ک تا ختم تموم نشده بساط خواستگار  جووور میشه خودم دیدم مطمئن باااش فقط با پدر مادر ت منطقی صحبت کن و بگو ک بزارن بیاد خونه ن ب خاطر بله گفتن شاید خوش قدم باشه و خواستگاری بیشتری بیان🙏🙏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
سلام خانوما شرمنده منو حلال کنید من دیشب فراموش کردم زیارت عاشورا بخونم😢 ولی امروز حتما 2تا میخون ...

عیب نداره هر کس برای حاجت خودش می خونه فقط سعی کن یادت نره دیگه🤗

2738

امشب چهاردهمین زیارت عاشورا رو میخونم . امیدوارم همگی مث من راسخ مونده باشن  

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...

سلام خانما، از همگی قبول باشه. من این چهل روز رو خوندم. ان شاءالله حاجت هاتون برآورده بخیر بشه. خیلی التماس دعا

خانما کسی حاجت گرفته؟؟؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

سلام به همگی. منم چهل روز رو کامل خوندم ایشالا همه حاجت بگیرن

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
سلام خانما، از همگی قبول باشه. من این چهل روز رو خوندم. ان شاءالله حاجت هاتون برآورده بخیر بشه. خیلی ...

منم خوندم ایشالا همه حاجت روا بشیم میدونم ک میشه مطمعنم🤲🤲🤲

سلام به همگی. منم چهل روز رو کامل خوندم ایشالا همه حاجت بگیرن

منم خوندم و ب امید خدا همه حاجت روا هستیم🤲🤲🤲