2733
2734
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی ب خودت داره!! 

من بودم دومی !

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

خودت متولد چندی؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2738
اولي ايرادش فقط بددهني بود  دومي منفياش خيلي بيشتره

کدوما منفی بودن؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

اولی چطور با حقوق 3 تومن خونه و ماشین خریده تو 30 سالگی ؟؟اگر خانوادش کمک کردن این آلارم هست ..و با 3 تومن چطور ولخرجه ؟؟اینم آلارم هست ...و از هردو اینا بدتر بددهن اصلا رد شده بدون 

دومی حقوقش باز پایینه ولی بهتر از اولیه ..اگر خودت شلوغ و پرانرژی هستی و اعتقادات ضعیف هست اصلا قبول نکن

من دوست دارم همسرم حداقل ی ذره معتقد باشه اولی حتی توهین هم میکنه به اولاد پیامر و قرآن...

هیچکدوم خوب نیستن چون هردو افراط دارن و این برای هردو بده 

حکایت عجیبی است رفتار ما آدمها خدا میبیند و فاش نمیکند مردم نمیبینند و فریاد میزنن
2706