2737
2739
عنوان

جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 25 پست
من ورم نکرده بود صورتم و زشت نشده بودم میگفتن پسره چون معمولا دختر دارا ورم میکنه صورتشونو بینیشون ...

دقیقا منم مث شمام..ورم ندارم صورتمم کلا باز تر شده میگن قیافت خوشکل تر شده

من چون وزنم بالاس 83کیلوعم کلا دعا میکردم خدایا وزن اضاف نکنم خیییلی تپلو زشت میشم نمیتونم رژیم بگیرم..خدارشکر تا فعلا ک 24هفته ام خدا باهام یعره..بقیشم دیگه کار خدا شکر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سونوی ان تی گفت پسره بعد 20هفته ک رفتم گفت دختره😍😍😍😍😍

مال منم دوتا سونو گفتن دختره.اما همه بهم میگن اصلا بهت نمیاد باردار باشی.فقط شکمم اومده جلو.همه هم میگن بچت پسره.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
تو سونوی ان تی گفت پسره بعد 20هفته ک رفتم گفت دختره😍😍😍😍😍

دست راستت زير سر من برام دعا كن خواهش ميكنم بچه ام سالم و دختر باشه ان تي گفت پسر من آرزوم دختر به حق اينشب عزيز 

دست راستت زير سر من برام دعا كن خواهش ميكنم بچه ام سالم و دختر باشه ان تي گفت پسر من آرزوم دختر به ح ...

عزیز دلم هرچی خاست خداست..

انشالا تو سونوی بعدی خدا ب زودی زودی دلتو شادتر شادتر کنه با گفتن کلمه خانمی بچت دختره

2740
عزیز دلم هرچی خاست خداست.. انشالا تو سونوی بعدی خدا ب زودی زودی دلتو شادتر شادتر کنه با گفتن کلمه خ ...

واييي خدايا ميشه يعني دوقلو دارم پسر حتي قبل اينا دختر ميخواستيم با همسرم اما ايندفعه اگر پسر باشه ناشكري نميكنم اما همسرم همش ميگه نگهنداريم خدا فقط به دادم برسه 😭😭😭كاش لياقت دختر سالم و صالح داشته باشم خدا نصيبم كنه هر روز دارم اشك ميريزم در درونم 

واييي خدايا ميشه يعني دوقلو دارم پسر حتي قبل اينا دختر ميخواستيم با همسرم اما ايندفعه اگر پسر باشه ن ...

وااای ابجی جان این حرفا چیه ببخشیدا ولی اینکه همسرت گفته نگه نداریم خ حرف بچگونه ایه..عاقلانه تر صحبت کنیم..خب شما ک از اول دختر میخاستین چرا نرفتین زیر نظر پزشک ک کلا طبع تونو برگردونید برای دختر.

حالام ک سونو ندادی انشالا ک دختر باشه.ولی ناشکری نکنید 

وااای ابجی جان این حرفا چیه ببخشیدا ولی اینکه همسرت گفته نگه نداریم خ حرف بچگونه ایه..عاقلانه تر صحب ...

با تك تك حرفاتون موافقم سر دوقلوهام يك سال زير نظر پزشك بوديم براي. تعيين جنسيت حتي سنتي اين بار هم ناخواسته بود