2737
2734

خیلی برام سوال...اینکه آیا ما ذات خوب و بد داریم بنظر شما...یا اینکه آدم ها تحت تاثیر دوروبرشون بد  میشن و اصلا ذات خوب بود وجود نداره و طی سال ها شکل میگیره .نظر شما چیه

نه...عزیزم...

ذات معنیش خانواده.فرهنگ..ونوع تربیت..ومکانیه که بچه توش اموزش میبینه وبزرگ میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم منظورت از ذات چیه ولی شخصیت یه بخشش ارثیه اما بیشتر به اموزش و محیط و اطرافیان بستگی داره

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2728

خیلی تاثیر داره ذات مثلا مامانم همش مبگه تو مثل عمت مهربون و صبوری و کینه ای نیستی میگه ذاتت به عمت رفته واقعا همینطوره.چو مامانم خودش کینه ایه. 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی

كاملا اكتسابيه

وقتي اطرافيانت مقايست كنن، حسود ميشي

وقتي به خواسته هات بي توجهي كنن، طماع ميشي

وقتي ديگران رو به تو ترجيح بدن، لجباز ميشي

به دوران كودكي فرد بستگي داره

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
همه با ذات و فطرت پاک بدنیا میان شرایط رشد و محیط خیلی تاثیر گذاره

پس تاثیراتی که از مادرمیگیرن چی....خاطرات و انرژی هایی که تو سلول های مادر پدر وجود داره.... اینا به نوعی منتقل میشه نمیشه؟ 

2738
خیلی تاثیر داره ذات مثلا مامانم همش مبگه تو مثل عمت مهربون و صبوری و کینه ای نیستی میگه ذاتت به عمت ...

من هم همین رو میگم....دو تا آدم تو یه خانواده با ذات متفاوت...کلا نمیتونم هنوز درک کنم این مسئله رو

پس تاثیراتی که از مادرمیگیرن چی....خاطرات و انرژی هایی که تو سلول های مادر پدر وجود داره.... اینا به ...

منتقل میشه ولی تاثبرات بعدترش به نظرم مهمتره.ادمیزاد کلی قابلیت رشد داره.

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
نه...عزیزم... ذات معنیش خانواده.فرهنگ..ونوع تربیت..ومکانیه که بچه توش اموزش میبینه وبزرگ میشه

👏 این عوامل خیلی تاثیر داره...شاید از همون دوره بارداری و انرژی مثبت منفی مادر شروع بشه یعنی اینقدر تاثیر عمیقی داشته باشه همون دوره تا تولد

به نظر من ارثیه چون دختر دختر خاله ام اخلاقش رفتارش حتی نوع اخم کردنش بی حوصله گیش اینکه زود حوصله ش سر میره و حتی مغرور بودنش به پدر بزرگش رفته 

مثلا بچه ۱۰ ماهه غرور چه میدونه چیه ولی از اونجایی که عموم (پدربزرگش) به شدت مغروره اینم دقیقا همونجوریه 

دختر خاله م میگه این بچه تربیت شده اومده کاری از دست من بر نمیاد برای تربیتش و واقعا هم راست میگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من هم همین رو میگم....دو تا آدم تو یه خانواده با ذات متفاوت...کلا نمیتونم هنوز درک کنم این مسئله رو

اما‌یه سری رفتارا با تمرین خود ادمم میشه مثلا من اینقد تمرین کردم غیبت نکنم الان برام عادت شده. ولی کلا رفتارا خیلی به نزدیکای ادم میره ابجی بزرگم به مامانم رفته با قلب مهربون ولی زبون تند. 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2706