2737
2734
عنوان

میوه ناخواسته من...

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوتا بچه هام ناخواسته بودن

پسرمو دقیقا شب عروسیم فهمیدم باردارم روز قبلش ازمایش داده بودم شوهرم گرفته بود

دخترم و پسرم 3 ساله بود

فهمیدم سر دخترم اصلااااااا بچه نمی خواستم خییلی ناراحت بودم

اما الان تمام زندگیمه

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
2731

تو روخدا این حرفو ب بچت نزن

من خودم بچه پنجم

مامانم هی میگفت تو ناخواسته بودی

بعدها ک فهمیدم چجور بچه درست میشه 

تو دلم میگفتم ب من چ اخه میخواستید مراقب باشید

واسه همین از روزیم ک ازدواج کردم هیچ نگفتم ب کسی کی بچه دار میشم بچه میخوام یا نه

ک اگر یه وقت ناخواسته باردار شدم انگ ناخواسته بودن به بچم نزنن ک بزرگترین ظلمه ب یه بچه بی گناه 

2740

من ناخواسته باردار شدم.... شرایط بدی داشتم و راضی نبودم ی نفرم بیاد و اضافه بشه.... سختی کشیدن بچمو نمیخواستم.... ولی دلمم نمیومد سقط کنم... باهاش حرف میزدم بهش قول دادم بهترین مامان باشم.... ولی قلب بچم وایساد.... 12 هفته.... 

یبار گفتم خدا هر چی صلاحه اون بشه بچم اذیت نشه... برد پیش خودش... من لیاقت ندارم حتی لیاقت بچمو

گر نگهدار من آنست که من میدانم💕💕💕💕💕شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
منم دوتا بچه هام ناخواسته بودن پسرمو دقیقا شب عروسیم فهمیدم باردارم روز قبلش ازمایش داده بودم شوهرم ...

چقد خوب پسر منم تماااام زندگیمه منم شب عروسی... 

چش عسلی تو دل برو
من ناخواسته باردار شدم.... شرایط بدی داشتم و راضی نبودم ی نفرم بیاد و اضافه بشه.... سختی کشیدن بچمو ...

من خودم شرایطم افتضاح بود هم از نظر اجتماعی هم مالی اما خداروشکر الان خوبه اوضاع... چیزی براش کم نزاشتیم از این ب بعدم خدا بزرگه چ از نظر مالی چه معنوی و مادی و این چیزا... ایشالا ک هرچی خدا بخاد میشه غصه نخور گلم

چش عسلی تو دل برو
2706