2737
2739

با اینکه هیچی جز درد برام نداشت و نداره ولی وقتی اون به اوج میرسید با اینکه لحضات اخر خیلی خشنتر میشه حرکاتش

بازم انقدر دوسش دارم مه دیدن لذت بردنش باعت میشه درده خودمم برام لذت بخش بشه اون لحظه های اخرش

خودمو توجیح میکنم بخاطر لذت بردنه عشقت داری درد میکشی باید از خداتم باشه😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا من و همسرم پنج سال با هم دوست بودیم فقط برای شناخت بیشتر از صیغه و این چرت و پرتا هم متنفریم اصلا خانوادم قبول نمیکردن خلاصه دوران دوستی گذشت بدون کوچکترین کاری 

۹ سالم هست ازدواج کردیم تا امروز یکبارم همسرم چنین درخواستی از من نداشته رابطه عالی و مداومی داریم خیلی هم گرمیم هر دو و واقعا بهمون خوش میگذره خداراشکر

بقول خودش همیشه میگه من هیچ چیزی که قرار باشه تو عذاب بکشی یا آسیب ببینی نمیخوام حالا هر چی می‌خواد باشه

والا تا الانم نه بیراهه رفته نه خطا که بعدم توجیهش این باشه نتونستم فلان کارو بکنم

طرفتو با همین رفتاراش و درخواست‌های غیر عادیش بشناس

مرد با فهم و درک راضی به زجر دادن زنش نیست فقط برای دل خودش

والا هر کسی هم این رابطه غیرعادی را نداشته نمرده که همه زندن

اگرم قراره بخاطر نداشتنش بره دنبال هرزه بازی و زنا بزار بره الان نره بعدا میره چون ذاتش خرابه و فکرش

بیشتر به رفتارش فکر کن نباید انقدر راحت عذابت بده پس فردا هزار تا مریضی گرفتی ازت تشکر نمیکنه میگه میخواستی قبول نکنی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
با اینکه هیچی جز درد برام نداشت و نداره ولی وقتی اون به اوج میرسید با اینکه لحضات اخر خیلی خشنتر میش ...

عزیزم ببین این کار از لحاظ سلامتی برای شما بسیار خطر داره ....من شما رو درک میکنم که دوست داری همسرت در کنارت لذت ببره اما همونطوری که دوست نداری به اون آسیب بزنی حاضر نباش به خودت هم آسیب بزنی....اول خودت اینو یادت باشه....درخواست دوستی میدم اگه دوست داشتی قبول کن تا بقیه رو اونجا بهت بگم چون اینجا یه سایت عمومیه 

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍
2728
با اینکه هیچی جز درد برام نداشت و نداره ولی وقتی اون به اوج میرسید با اینکه لحضات اخر خیلی خشنتر میش ...

اینم بدون همه ی زن و شوهرا هم دیگه رو دوست دارن قرار تبست که آدم بخاطر عشقش هر کاری گفت رو انجام بده این چه جور عشقیه آخه...از راه درست سالم و حلال بقیه راه ها هیچ توجیهی نداره هیچ توجیهی 

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍

نمیخواستم ناراحتت کنم ولی کار شوهرت اخر خودخواهیه. رابطه جنسی دو طرف باید لذت ببرن و بیشتر احساسیه. رابطه جنسی اگه خوب باشه به محکم شدن روابط زن و مرد خیلی کمک میکنه نه اینکه یه نفر خودشو به فنا بده تا یه نفر دیگه لذت ببره. تو داری روان خودتو نابود میکنی . اصلا شوهرت میلی به رابطه اصلی نشون میده؟ نه چون داره نهایت لدتو میبره. گلم باز من از نطر خودم و با عقل خودم حرف زدم تو بشین قشنگ فک کن.

نمیخواستم ناراحتت کنم ولی کار شوهرت اخر خودخواهیه. رابطه جنسی دو طرف باید لذت ببرن و بیشتر احساسیه. ...

شاید شوهرش نمیدونه درد میکشه

منم از دردم ب شوهرم چیزی نمیگفتم تااینه مریض شدگ سر این قضیه و شوهرم کلی خودشو لعنت کردو ناراحت شد میگفت من فکرمیکردم توهم لذت میبری

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
نمیخواستم ناراحتت کنم ولی کار شوهرت اخر خودخواهیه. رابطه جنسی دو طرف باید لذت ببرن و بیشتر احساسیه. ...

مرسی عزیزم واقعا خیلی حس خوبی دارم میبینم انقدر بهم لطف داری کاش میشد جبران 😘😘😘کنم

2740
عزیزم ببین این کار از لحاظ سلامتی برای شما بسیار خطر داره ....من شما رو درک میکنم که دوست داری همسرت ...

حرفاتو قبول دارم ملیکا ولی اخه نمیتونم اینجا شرایطمو بگم که

ئمیدونستم میشه اینجا خصوصیم پداد وگرنه خودم التماس میکردم چون خصوصی راحتر میتونم حرف بزنم

شاید شوهرش نمیدونه درد میکشه منم از دردم ب شوهرم چیزی نمیگفتم تااینه مریض شدگ سر این قضیه و شوهرم ک ...

نه اجی اولا نمیفهمید درد دارم چون ماه اول خیلی باید وقت میزاشت و فقط مرحه اول دخولش حدود ی ساعت طول میکشید  چون مجبور بود ذره ذره و با وقفه اجام میداد و حودشم باد نبود چکار باید بکنه فشار زیادی بهم نمیامد که نتونم تحمل کنم بروم نیارم

ولی کمکم که وارد شد بالای ی ساعت دایم با سرعت و مدلای مختلف انجام میده که هر چیم خودمو عادی نشون میدم بازم اثار درد ضعف کمر درد اشکای ریز ریزم و.... لو میده دردمو اونم فکر میکنه دردش قابل تحمله😦😦😦

نه اجی اولا نمیفهمید درد دارم چون ماه اول خیلی باید وقت میزاشت و فقط مرحه اول دخولش حدود ی ساعت طول ...

اینکه خیلی وحشتناکه!!!

مگ تو برده ای؟

میدونی چقد گناه داره؟؟بهتره بهش بگی و منصرفش کنی و بگی دیگ نمبتونی تحمل کنی و زجر میکشی!

خدای من دختر تو دیوانه ای میدونی چقد بیماری و بلا سرت میاد؟سره جفتتون!

بالای یک ساعت؟؟عقل نداری؟؟

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
نه اجی اولا نمیفهمید درد دارم چون ماه اول خیلی باید وقت میزاشت و فقط مرحه اول دخولش حدود ی ساعت طول ...

عزیزم من عصری کار داشتم نیومدم سایت تازه اومدم دیدم ریپلای کردی  کامنتاتو خوندم 

الات این حرفا رو زدی خیلی برات ناراحت شدم 

مگ قرص تاخیری چیزی میخوره نامزدت ک ایقد طول میکشه رابطه ؟؟

وای تو چجوری میتونی یه ساعت دووم بیاری البته درسته اولش خیلی دردش بیشتر بعدش بدن بی حس میشه 

ولی خب کلا این تایم فوق العاده طولانیه 

اصلا نباید بیشتر از چن دیقه طول بکشه 

حالا اینجا عمومیه آشنا هم هست بیشتر از این نمیشع توضیح داد 

ولی بخدا خیلی برات ناراحت شدم عزیزم منم قبل ازدواجم هیچوقت دوسپسر و اینا نداشتم اصلا به هیچ کاری هم وارد نبودم حتی تا یه ماه موقع سلام روم نمیشد دستم بدیم بهم 

ولی خب نامزدم روم کار کرد کم کم یاد گرفتم 

وااای خدای من چقدررر  ناراحت شدم. تو چرا اینقدر خودتو تسلیم کردی که اون هر کاری میخواد میکنه. چطور شوهرت دلش میاد. عزیزم دلم نیومد اینو بهت بگم یه نفر مثل شما بود و بعد ازدواج هم شوهرش همچنان میل به رابطه اصلی نداشته و به کار قبلیش ادامه میداده. حواست به این موضوع باشه خیلی