2737
2739

خیلی ناراحتم..تا سوار ماشینش شدم گفت چقد  دیر کردی نیم ساعته پایینم..گفتم بچه پی پی زد عوضش کنم لباسشو بپوشم و لباس خودمو بپوشم و وسایل بچه رو بگیرم طول کشید

گفت چرا رژ زدی(یه کمرنگ زدم😔)کلا ارایشی نیستم...گفتم ولکن بهم گیر نده

گفت همچین میزنمت که😐گفتم پیادم کن من نمیام..از سرکوچه دنده عقب اومد و منو دم در پیاده کرد..ومن اومدم بالا و اون رفت،بعد ده دقیقه این پیامد داد..چی بگم؟

بر چشم خوب رحمت👀💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینی واقعا خودت نمیدونی  به شوهرت چی بگی ....این زندگی توعه و مانمیتونیم تصمیم بگیرم چون‌تو همه شرایط نیستیم اینجا یه عده میگن وا بزن دهنش غلط کرد مرتیکه ....یه عده میگننن وای کار تو اشتباه بود 

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

من بودم جوابشو نمیدادم و نمی رفتم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

من باشم نمیرم بستگی داره به خودت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706