2752
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1656664 بازدید | 28495 پست
سلام سارا جون اگه موهات صافه موی خیلی کوتاه از این تیزتیزیا خیلی ناز میشه من عاشق مدلشم ولی چون موهام فره نمیتونم این مدلی کوتاه کنم دیدم رو موی صاف خیلی خوشگلو باکلاسه ولی کلا اقایون موی بلند دوست دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بچه ها جون منم ریزش موداشتم دقیقاازمرداد92شروع شدتایه هفته پیش نمیدونم چی شدفک میکنم یه مقداری کم شده بهمن92باردارشدم ولی اخرفروردین سقط شدکلاتواین مدت ریزشش زیادترشده بود حالانگرانم که نکنه دوباره زیادبشه چون اگه زیادبشه دیگه جزکچلامحسوب میشم دوستای گلم لطفا بگین چکارکنم یا حتی چه ازمایشایی بایدبدم؟ چنددفعه آزخون دادم سالم بودم اینسری آخری توبارداریم بودکه گفت یه کم کمخونی دارم حالانوع کم خونیموازکجابایدبفهممم؟ حتماهمه کم خونیهانوع خاصی داره یااینکه نه؟
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
یه چیزمهم دیگه هم هست که من یه دونه موی سفید داشتم درعرض چندماه تبدیل شده به 15موی سفیدوبدون اینکه توجهی داشته باشم موقع شونه زدن میبینم واسه این مشکلم هم راه حل خاصی دارین؟ گفتم یه هفته است ریزش موهام کم شدتنهاکاری که انجام دادم دوهفته است شامپوی گیاهیه آسارا رو زدم وگل بومادران رو دم کردم به سرم زدم و استخر میرم
والله علی کل شی قدیر خداجونم الحمدلله رب العالمین که بیان جونو یاسین جونو ماهور جونو سیلاجونو از انتظار دراوردی لطفاسیندخت،عجیج،منتظر،مامان نورا،فایسا،صدف،فرانک،جینگیلی،عابرپیاده،دلارام و همه دوست جونای منتظرمولطفالطفالطفا 14-3=11 خداجون هنوز 11تامون موندیم چشم به عرش کبریاییت!
ساحل ، ماسک حنا و مخلفات چربیه مو رو میگیره ، سرت و با اب داغ نشور سعی کن ابکشی اخر با اب نسبتا سرد باشه ، یه را ه دیگه هم هست تو حمام نصف استکان سرکه طبیعی ( تاکید میکنم حتما طبیعی) انگور یا سیب بزار چند دقیقه رو پوست سرت بمونه ، یکم میسوزه ولی هم شوره و هم چربی و از بین میبره
خدایا منو بحال خودم رها نکن
2706