2752
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1657821 بازدید | 28495 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بذار دقیق برات بگم . از 15 ابان با همین سایت شروع کردم ، ترکیبی وامله رو هفته ای 2 بار میزدم . روغن سیر . روغن کرچک . ماسک خردل . پیاز وسیر یا فلفل .خلاصه روزایی که ترکیبی نمیزدم یکی از اینا رو به سرم میزدم 2 ساعت بعد میرفتم حموم.
تو خیلی اهنت پایینه اینم مهمه حتما ایزن پلاس بخور خودش روی و ویتامین سی هم داره. دیگه اینکه من 50 سالمه موهام در اومده میخوای تو که جای دختر من هستی مو در نیاری .هیچ نگران نباش . من قبلا هر روز شاید 100 تا موهام میریخت توی حموم که دیگه افتضاح. الان روزی اگه دست بکشم 3 یا 4 تا دونه تو حمومم 50 یا 60 تا
سلام مجدد من داروهایی که دکتر داده بود را مرتب میخورم الان کم کم موهای ریخته شده داره بیرون میادش . منم آزمایش تیرویید دادم اما نمیدونم آزمایشام چیا بود . من 29 سالمه و یه سال و نیم بود که خیلی موهام میریخت یعنی موهام یک چهارم قبل بود اما دکتر گفت وراثت نیست من با اینکه بابام فقط دور سرش موداره گفت اگر مادر و خواهرات ریزش ندارن وراثتی نیست . از خیلی چیزا هم قبلش استفاده کردم انواع شامپو ها و حنا و .......... رزماری و ماینوکسیدل اما هر کدام مقطعی بود با قطع اون چیزا ریزش بیشتر میشد اما الان هدا را شکر خیلییییییییییییییییییی موهام بهتر شده
هر زمانى کسى گفت تو را دوست دارد به دنبال دلیلش بگرد بعد او را دوست بدار
افسانه خانم چقدر با ذوق ج.اب میدی فکر کردم همسنوسالیم.مرسی خانمی. منکه نمیدونم علتش چیه؟ یه دکتر میگه هورمونی یکی میگه ارثی یکی میگه کمبود بعضی املاح. گیج گیجم. فقط الان فهمیدم آهن و ویتامین دی من پایین باید تقویت شن. اما واسه رویش نمیدونم چیکار کنم. شیدا جون گفت ماسک خردل. من روغن از این اول راه واسم خوبه؟ تازه روغن خوب و خالص از کجا؟
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
افسانه جان بهترین و سریعترین راه افزایش آهن چیه؟ من زینک بخورم آیزن هم بخورم بد نیست؟ واسه رویش چیکار کنم؟ اول باید ریزشم کمتر شه بعد حموم 50 تا. واسه این چیکار کنم؟ آب شنبل استفاده نکردی؟ مستقیم برم طرف روغن
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
2706