2733
2734

دوهفته پیش دخترم تب داشت میبردم دکتر میگفتن سرماخورده فقط استامینوفن داد بعد همش تب میکرد باز بردمش یه دکتر دیگ گف ک آزمایش بده ک مشخص شد عفونت ادراری داره شبش esr خونش ۵۰ بودروز بعد بردم دکتر متخصص گفت دوباره آزمایش ک esr شد ۱۰۰ بستریش کردن مشخص شد عفونت اداری التهاب مثانه و کلیه داشت ک گفتن خطرناکه دوازدهم تا امروز بیمارستان بودم esr صبح شده بود ۶۰ بعد یه هفته. دکترش مرخصی بود یه دکتر دیگ اومد گفت ک باید تا ده بشه بمونی بیمارستان منم دلم طاقت نیاورد با رضایت خودم اومدم بیرون ...خانوما تو رو خدا برا دخترم دعا کنید چیزیش نباشه خیلی دلم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا به حق امام حسین شفاش بده

از دیگران شکایت نمی کنم ، بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست ! مبارزه انسان را داغ می کند و تجربه انسان را پخته !!!  هر داغی روزی سرد می شود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمی شود !
2731

اینها که کفتی نمیدونم.دختر منم کوچکی عفونت ادراری همش داشت..یادمه خیلی سفکسیم خورد

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

عزیزدلم..نگران نباش ان شاالله خوب میشه..براتون دعا میکنم.❤

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2740

عزیزم دعا که جای خودش انشالله خدا هر چه سریع تر شفاش رو بده ولی شما اشتباه کردی بدون اجازه پزشک همچین بیماری رو ترخیص کردی.دارو و مراقلت حال بیمار رو خوب میکنه نه دعا

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
2706