2733
2739
عنوان

موضوع حرفهاتون با همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 67 پست
خوش به حال شمااا که اصلا غیبت نمی کنید  و چقدر راحت به خودتون اجازه میدید نظر بدید که زنو شوهر ...

با من هستید؟!

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه با ۱۶ مهر بودم 😊

بله الان دیدم

بعضی از ادمها بدون فکر حرف میزنن و اصلا رفتارشون مناسب نیست

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2731
خوش به حال شمااا که اصلا غیبت نمی کنید  و چقدر راحت به خودتون اجازه میدید نظر بدید که زنو شوهر ...

بله قطعا خوشبحال من که خدا رو شکر مثل شما نیستم😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

شما نیاز نیس از طرف من بحرفین اتفاقا شما نسخه پیچیدین ن من

من از طرف شما حرف نزدم

لطف کنید از تاپیک من برید بیرون

من از طرف شما حرف نزدم لطف کنید از تاپیک من برید بیرون

والا من بیرون بودم ریپلایم کردن ج دادم😊😊

ضمنا تاپیک آزاده... اگر شخصی بود قابلیت بلاک و خیلی چیزای دیگه داشت

شمام لطف کنید دستور ندید ک چکار کنم یا نکنم

2738