2733
2739

من یه چندماهی میشه سمت چپ زیر قلبم احساس سنگینی و گرفتگی دارم

گاهی اوغات

رفتم دکتر قرص فایمتدین و کلندنیوم سی می خورم

خیلی میترسم از سرطان😔😔

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

هیچ علامت دیگه ای ندارم

خون در مدفوع و تهوع و ترش کردن و باد گلو

هیچی

فقط سمت چپ بالای شکمم احساس گرفتگی و سنگینی و گاهی درذ

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معدته دختر خوب.من شدییید مشکل معده داشتم علاوه بر ان دردهایی که تو میگی میزد به پشتم انقدر اسید معدم زیاد بود که تا گلوم میومد و صدای قرچ قرچ رو میشنیدم خلاصه دارو خیلی مصرف کردم ولی با کوچیک ترین ناپرهیزی دوباره هون میشدم از طب سنتی کمک گرفتم که فهمیدماین علائم از سردی معده ست هر روز دمنوشهای گرم خوردم مثل غنچه گل خریدم با دارچین و زجبیل تو هر دمنوشی که درست کردم زنجبیل و دارچین رو خوردم الحمدالله مشکل ندارم یکسالی میشه

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 
2738
معدته دختر خوب.من شدییید مشکل معده داشتم علاوه بر ان دردهایی که تو میگی میزد به پشتم انقدر اسید معدم ...

مرررسی عزیزم

بخدا گاهی از ترس گریه میکنم

همش انگار یه چیزی داخلشه سفته و فشار میاره

معدته دختر خوب.من شدییید مشکل معده داشتم علاوه بر ان دردهایی که تو میگی میزد به پشتم انقدر اسید معدم ...

خوب خداروشکر

پس منم شروع کنم به زنجبیل و دارچین خوردم

آخه من حدودا دو سالی خیلی وابسته بستنی شدم

حتی شبای زمستون 

شاید هفته ای سه چهار بار اونم از این بستنی نیم لیتری ها نصفش میخوردم یا بیشتر

احساس میکنم شاید از اون باشه