2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو چیکار میکردیم

شماهم همدردی میکردین و میگوزیدین که خجالت زده نشه

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
2731
چیز عادیه مامان من جلو دامادمون ی بار گوزیید هنوزم داره خجالتشو میکشه😂

از مادر زن دیگه بعیده همچی حرکتی،😐

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡
کلا هر چی باشه منم با مادر شوهرم رابطه خوبی ندارم یعنی خیلی بدجنسی داره ولی دوس ندارم جلو بقیه اینجو ...

ا نظر من خوبش شد هالا غریبه هم نبودن خو بچش و شوهرش بود

2740
اره خب ولی بازم ممکنه پس فردا سرکوفتشو به دخترش بزنه،😂😂

خخخخخ واای عزیزم😂😂😂😂

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
حالا اون گوزید تو باید زود بیای به همه بگی آبروش بره؟ درسته؟ بزار عروس دار بشی بگوزی اون موقع یاد ام ...

جهنم چجور یکاری من میکنم کل شهر خبر دارن که همه همدیگه رو میشناسن هالا اینجا گسی نمیشناسش خو