2737
2734
عنوان

جاری که کادو رو پرت میکنه تو خاک و خل جلو چشم خودم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 64 پست
شاید خیلی کادوی بدی بوده منم یه دفعه مادرشوهرم یه لباس خجالت آور برام آورد از بس دلم شکست کهنش کردم ...

کادو بد باشه اصلا ازش خوشش نیاد بنظرم اوج بی شخصیتیه تو چشم طرف بندازه تو خاک و خل که طرف ببینه میتونه ببخشه به یکی یا پرت کنه تو سطل آشغال خودش ولی من نبینم

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
از قصد بوده بهشون کادو نده  ولی منم دیروز همچین کاری کردم.پست هایی ک تو تاپیک نذره صلوات برای ...

حتما بینتون دلخوری چیزی بوده ولی من اصلا دلخوری نبود ما دو دیقه هم نشستیم با هم حرف بزنیم که اون کارو باهام کرد

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کادو بد باشه اصلا ازش خوشش نیاد بنظرم اوج بی شخصیتیه تو چشم طرف بندازه تو خاک و خل که طرف ببینه میتو ...

بله کارش خیلی خیلی زشت بوده خدا دوستت داشته که زود بشناسیش عزیزم از این به بعد محتاط باش.دیگه هم براش چیزی نخر.

حتما بینتون دلخوری چیزی بوده ولی من اصلا دلخوری نبود ما دو دیقه هم نشستیم با هم حرف بزنیم که اون کار ...

اره

دلخوری شدیدی بوده

ایشالله خدا ب حق همین روز عزیز جواب تک تکشونو بده ب حق قمر بنی هاشم

2731
حتما بینتون دلخوری چیزی بوده ولی من اصلا دلخوری نبود ما دو دیقه هم نشستیم با هم حرف بزنیم که اون کار ...

شوهرت چی گفت ؟؟ناراحت شد؟؟ به شوهرت بگو یه جوری زیر پوستی حالشو بگیره 

2740

خیلی بی احترامی کرده کسی که چیزی پیشش عزیزه اینکار نمیکنه. مگه نو نبوده روسریه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
برو قبل از قضاوت کردنم بخون پست هایی ک تو چند تا تاپیک قبل درج کردمو بله همین کارو کردم دقیقا فقط ...

میدونی

قضاوتت نمیکنم

اما میتونستی پاره نکنی و همونجا بذاری ووبیای

چرا تکه تکه کنی؟

اینجوری واقعا خودتو در معرض قضاوت گذاشتی

حالا بقول خودت اون حیوون میره و پیش همه یه قیافه مظلوم به خودش میگیره که ببینین با کادوی نازنینم چیکار کرده؟بقیه هم بشهادت میگیره که ببینین مگه کادوی بدی بوده؟

هیچ وقت دست دشمن آتو نده اونم اینی که خودت بهتر میشناسیش

2706