2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توطب اسلامی برای سقط هایی اینجوری یه دارو هست کسایی که مصرف کردن راضی بودن اگه میتونی طبیب حاذ ...

دوبار کورتاژ کردم الانم چسبندگی رحم ولوله گرفتم که باعکس رنگی وسونو باآب بازنشد باید برم هیستروسکوپی یاشایدم لاپاروسکوپی دکترم گفته

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
2731
گاهی مشکل از اسپرم هم هست یعنی از اول بچه درست تشکیل نمیشه.البته اون توو غربالگری معلوم میشه.نم ...

شوهرم ازمایش داده مشکلی نداره من pcoهستم باراول با iui وباردوم بادارو باردارشدم

دوبار کورتاژ کردم الانم چسبندگی رحم ولوله گرفتم که باعکس رنگی وسونو باآب بازنشد باید برم هیستروسکوپی ...

فدای سرت.همش درست میشه یه متخصص خوب برو که الکی وقتت تلف نشه.دو هفته اول مهر حضوری وقت میده.البته فکر کنم وقتاش برای سه ماه دیگست.ولی دکتر خوبیه.انشالله هرجا میری زود به مراد دلت برسی.

شوهرم ازمایش داده مشکلی نداره من pcoهستم باراول با iui وباردوم بادارو باردارشدم

پی سی او که همه دارن اگه با دارو حل شده که انشالله مشکلی نداره.از استرس هم هستا.به اعصابت مسلط باش.نذار زیاد غصه بخوری

2738
فدای سرت.همش درست میشه یه متخصص خوب برو که الکی وقتت تلف نشه.دو هفته اول مهر حضوری وقت میده.البته فک ...

ممنونم گروه تلل گرام سقط مکرر ونازایی سراغ نداری؟اخه خواهرمم همین مشکل پیداکرده میخواد

ممنونم گروه تلل گرام سقط مکرر ونازایی سراغ نداری؟اخه خواهرمم همین مشکل پیداکرده میخواد

نه متاسفانه.توو گروه الکی اعصابت بیشتر خرد میشه.پیش یه دکتر خوب برو دیگه به خودت استرس الکی نده.

نه متاسفانه.توو گروه الکی اعصابت بیشتر خرد میشه.پیش یه دکتر خوب برو دیگه به خودت استرس الکی نده.

اخه رحمم بایکورنه میخوام ببینم امثال من چطوری بچه دارشدن

ممنون عزیزم ازراهنماییت

اخه رحمم بایکورنه میخوام ببینم امثال من چطوری بچه دارشدن

آهان نمیدونم چیه راستش. من گروهی سراغ ندارم.توو خود تل گرام سرچ کن مثلا سقط جنین شاید گروهی به این اسم باشه.

آهان نمیدونم چیه راستش. من گروهی سراغ ندارم.توو خود تل گرام سرچ کن مثلا سقط جنین شاید گروه ...

ممنونم باشه ببینم هست یانه

2706