2733
2734

بچه ها من ۲۲ هفته باردارم یک هفته میشه ترشحات واژینال خیلی رقیق و آبکی دارم یکم نگرانم ایا این طبیعیه؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
منم دارم و تا الان همه چي نرمال بوده خداروشكر 

جدی؟خداروشکر

من چون این هفته انقد آبکی شده یکم ترسیدم یه بارم سابقه پارگی کیسه آب دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اجازه استارتر 

خانوما دکترم برا ۲ هفته دیگه گفت برم سونو ولی تو دفترچه م چیزی ننوشته خودش تو مطبش دستگاه سونو داره ولی نمیخوام برم اونجا اگه برم برا سونو قبول میکنن یا باید بدم دکتر بنویسه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
جدی؟خداروشکر من چون این هفته انقد آبکی شده یکم ترسیدم یه بارم سابقه پارگی کیسه آب دارم

عهه ؟ پس بيشتر حواست باشه 

يوهو خدايي نكرده ميبيني ماله ميسه آبه ، سابقه ام كه داشتي 

من بچه اولمو باردارم ، ترشحاتم بعضي وقتا واقعا زياده و ابكي 

باید دکتربنویسه

پس باز باید برم دکتر نمی خوامم اونجا سونو بکنه میگن دستگاه مطب دقیق نمیشه منم تازه باردار شدم‌سری قبل ساک اینا دیده نشد میخواستم برم یه جا دیگه سونو بدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
عهه ؟ پس بيشتر حواست باشه  يوهو خدايي نكرده ميبيني ماله ميسه آبه ، سابقه ام كه داشتي  من ...

اخه چون تجربه پارگی کیسه آب دارم اون خیلی تابلوئه ینی آدم قشنگ میدونه کیسه آب پاره شده

2706