2752
2734
عنوان

نظرسنجی: بهترین سن ازدواج برای دخترها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5600 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفتی زیر ۲۰ یاد دبیرستان افتادم همکلاسیم که همسایمون بود عقدش بود فرداشم امتحان ترم فیزیک داشتیم صدای اهنگ میومد میرفت رو مغزم نمیذاشت بخونم😂😂😂

هی میگفتم چقد بیخیاله😂

حالا همون موقعم دوستام خیلیا شوهر کرده بودن الان میبینمشون گاهی تو خیابون با شوهرو بچشون

۲۲ سالمه

ای تنبل😆😆😆😆😆 ولی جدا از شوخی حتما درستو بخون یهو دیدی شصت سالت شد و دیگه کار از کار گذشته

خخخ.دانشگاه ملی ام مجاز شدما ولی از درس زده شدم

نبابا شصت هنو اول چل چلیه🙈

جدی من چرا اطرافم کسیو نمیبینم زود ازدواج کنه اینجا برام خیلی جالبه نمیگم اطرافیان ازدواج بد میدونن ولی اصلا فکرشون یه چیز دیگه همه دنبال اقامت فلان مدرک فلان و پست دولتی هستن 🤔🤔🤔

۲۵تا۳۰ برای دخترامناسبه ولی درکل درس خوندن درهیچ حالتی نبایدفراموش بشه بایدمدام به فکرپیشرفت باشن طوری زندگی کنن که مستقل وآزادباشن.اینارو مدام به دخترم میگم .

اتوبوس اسم یه کتابه

هرکی یه سنی رو میگه ولی وقتی به بلوغ فکری و اجتماعی رسیدن اونوقت باید فکر کنن ازدواج خاله بازی نیس که فردا با تولد یه انسان سرنوشتشو خراب کنن بعد بگن گفتیم بچه بیاد مشکلات حل میشه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
به محیط و شرایط خیلی ربط داره

اخه از بستگان مادرم کسایی که شهرستانن اوناهم فکرشون اینه تازه خیلیم موفقن نسبت به اقوام شون که تهرانن 🤔🤔🤔 مثلا تنبل من هستم

دیگه هرکی تو یه موقعیتی تصمیم میگیره منم با توجه به موقعیتم تصمیم گرفتم وگرنه گفتمکه خودم ۲۰_۲۵ زدم ...

روتینگ یعنی چی؟😲

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!