2733
2734
هیچوقت غیر ازخودت به کسی تکیه نکن که اگه گذاشت و رفت باکله بخوری زمین☺👍

دقیقا همینه

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
پسرش خیلی غیرتیه قبولش نکن عکست بذار😂😂

میزنمتا .این رفیق نابابه میخواد بین پسرمو چش ابی و خراب کنه  🤣🤣

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همینه

من الان غیر ازخدا و خودم نه کسیو دارم نه به کسی احتیاج دارم ولی هنوز ضعیفم برای تحمل تنهایی باید سعی کنم عادت کنم به شرایطم شماهم سعی کن به غیر از خدا محتاج کسی نباشی

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2731
میزنمتا .این رفیق نابابه میخواد بین پسرمو چش ابی و خراب کنه  🤣🤣

خودشم معلومه از اون مادرشوهراست خون عروس توشیشه میکنه

به شما دختر نمیدیم تمام😂😂😂😂😊😂

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
خودشم معلومه از اون مادرشوهراست خون عروس توشیشه میکنه به شما دختر نمیدیم تمام😂😂😂😂😊😂

دیدی برددارم؟

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خودشم معلومه از اون مادرشوهراست خون عروس توشیشه میکنه به شما دختر نمیدیم تمام😂😂😂😂😊😂

ایشششششش خیلیم دلتون بخواد پسرم میخواد مثله باباش نظامی شه خلبان میشه 

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
بیا فقط دیدی لایک کن بردارم فقط ارایش ندارم نخوره تو ذوقت 

خوشکلی عزیزم😘

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
من الان غیر ازخدا و خودم نه کسیو دارم نه به کسی احتیاج دارم ولی هنوز ضعیفم برای تحمل تنهایی باید سعی ...

منم دقیقا راه شمارو پیش گرفتم

شما چرا تنهایی

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
ایشششششش خیلیم دلتون بخواد پسرم میخواد مثله باباش نظامی شه خلبان میشه 

خلبان🤗🤗

باشه  حالا که خلبان دختر بهش میدیم

مبارکه😂😂

2706