2737
2739
عنوان

نذری ماکارونی😶 ایا ضایع میباشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا خيليم عاليه كجا ميدي فقط ادرس بده

شیراز😋

البته باید ادرس بچه های کار رو بگیرم

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
2731
خیلی ام عالیه  بابای من الویه میده امسال عاشورا اون خیلی مسخرس😂😂 ولی به دلش اومده کفتیم بده

😂

نه اونم خوبه قبول باشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
دمت گرم.. پیتزا بدی ک دیگه عااالیه

خودم خیلی وقته پیتزا نخوردم گرونه😂😂

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
اتفاقا شیراز میخوام اینکارو بکنم😋 بعد یه تاپیک میزنم برا ادرس بچه های کار شیراز تو هم اگه دوس داشت ...

چجوری پیداشون میکنی   یعنی جای خاصی میری؟؟

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

استارتر خدا قبول کنه 

چ فکر عالی کردی خواهر

الان همه جا برنجو قیمه و قورمه میدن 

شما داری واسه بچه ها نذر میدی بچه هام ک عاشق این غذان 

اصلا صایع ک نیس همه میان سراغت شک نکن 

ببین شما بگو نون و خرما و یا نون و پنیر مهم نیست که چی باشه مهم اینه که شکم یه گرسنه که احتیاج به غذا داره سیر بشه حالا هرچی میخواد باشه 

چه خصوص برا این فرشته های مهربون کار که کلی سختی میکشن و معلوم نیست چی میخوردن 

(((((خدا خیرت بده اجرت با امام حسین )))

این کار تو بیشتر اجر داره تا غذا دادن به کسایی که سیر هستن و احتیاج ندارن

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
ته دیگش رو بیار واسه من قول میدم خدا نذرت رو قبول کنه😜

عزیزم بیا شیراز بگیر😋