2733
2734
عنوان

پسر کم غذای یک مادر کارمند

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 36 پست
جولیا جان واقعا خودم مریض شدم خواب ندارم . همش سر درد دارم زیر چشام کبوده . سفیدی چشمامم قرمز شده کاملا . خودمو فراموش کردم نمیدونم چه کنم
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم این دوران سخته ولی مهمه چون تازه می خواد به غذا بیفته نمیشه که یه دفعه کلی سوپ بخوره یواش یواش عادت می کنه اگه می تونستی دو سه ماهی مرخصی بگیری خوب می شد من نه ماه استفاده کردم نمی دونم کجا کار می کنی ولی سلامتی بچه ات مهمتره به مرخصی فکر کن وقتی به غذا افتاد برو سرکار
کلمة الله هی العلیا
سلام بچه ها من هم دخترم 5 ماهه بود اومدم سرکار بچه ای که شیر خشک نمی خورد خیلی اذیت شد تا مجبور شه دوباره شیر خشک بخوره و غذای کمکی هم بسیار کم می خورد الان دخترم 21 ماهه است و بسیار ضعیف همیشه احساس می کنم در حقش کوتاهی کردم