2737
2734

امروز با دوستای برادرم برای اولین بار رفتم بیرون اوناام ۴ تا دختر بودن ۲ تا پسر ولی بی ادب بامزه بودن در حد لالیگااااا یعنی دم به دیقه شوخی های مثبت ۱۸ میکردن با هم البته منم غش کرده بودم از خنده واسه کاراشون ولی خب از یه طرفم جلوی داداشم و جمعی که مختلطم بود خجالت میکشیدم نمیتونستم منم همراهی کنم اونا همشون پایه بودن هی با هم شوخی میکردن ولی من نمیتونستم چیزی بگم فقط میخندیدم، شما تو این جور جمعا معمولا چی کار میکنین؟ الان میگن چه دختر خشکی بود اصلا همراهی نمیکرد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با جمع رفیقای خودم ک همه دختریم 

بی ادبیم و باحال

با پسرجماعت کلا بیرون و شوخی نمیکنیم

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
2731

من با ادب و باحال و پایه رفتار میکنم

بعدش دگ تو جمعشون نمیرم

ادمی ک حتی ب شوخی بی ادب باشه شخصیت نداره

این نظرِ منه

حالا کاری ب کسی ندارم

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
2738

زياد تو جمع ادماي بي شخصيت نباش شبيهشون ميشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

تو جمع دخترونه ی صمیمی شاید منم بی ادب باشم وقتی همه مثل خودمن و کسی مشکل نداره.

ولی تو جمع مختلط چون دوست ندارم چیزی نمیگم مهم نیست چی فکر کنن راجع به من. مهم اینه که من چطور دوست دارم رفتار کنم.

کلا  از هر نوع شوخی و هر مدل رفتار و صحبت کردن( بی پروا و جسورانه و گستاخانه) خوشم نمیاد ... شاید ب خاطر همینم  باید اول  اون جمع  رو بسنجم  و بعد بینشون حاضر شم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706