2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اگه افسردگیت شدید نیست راه های دیگه رو برو. مثلا درمان روانشناختی. استفاده از طب سنتی. یوگا. مدیت ...

نمیتونم بچه کوچیک دارم و شوهرم اصلا با این مساعل مشکل داره...مسخرم میکنه

عزیزم سعی کن  اگه وضعت وخیم نیست دارو استفاده نکنی . برو آلفای ذهنی و تلقین رو از توی اینترنت بخون و هر چیز رو دوست داری شبها با یه موسیقی ملایم به خودت تلقین کن . بعد از یه مدت معجزه میکنه . تایم خوابت رو بیشتر کن و فیلم طنز و خنده اار زیاد ببین . به خوراکت برس . برو خرید و یه مدت به خودت فشار نیار و فقط خوش بگذرون . مسافرت هم خوبه

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2738
عزیزم سعی کن  اگه وضعت وخیم نیست دارو استفاده نکنی . برو آلفای ذهنی و تلقین رو از توی اینترنت ب ...

اخه مشکلم اینه اینقدر دخترم اذیتم میکنه افسردگی گرفتم...نمیزاره پنج دقیقه واس خودم باشم

نه باور کن ..قبل استفاده قرص اینقدر خوابم نمیومد

خب شاید بدنت هنوز بهش عادت نکرده.اون قرص خیلی خوبه سرحالت میکنه.ولی دیر اثرشو میذاره.یکماه بعد تقریبا...منم میخوردم یک مدت...خارجیشو بگیر.در ضمن هر کسی بهت میگه قطع کن قطع نکن فقط با دستور پزشک جلو برو...بازم نتیجه نداد به دکتر بگو شاید بدن تو اینجوری جواب میده

اخه مشکلم اینه اینقدر دخترم اذیتم میکنه افسردگی گرفتم...نمیزاره پنج دقیقه واس خودم باشم

خب بهشت زیر پای مادران است دیگه😉😍

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2706