2737
2734

من امروزرفتم داروخونه ازخانوم دکترش مشاوره گرفتم که چه ضدآفتابی بخرم وایشون ضدآفتاب درماگورروبه من معرفی کردندوخودم هم ازشون پرسیدم که الاروچطوره وایشون گفتن که درماگوربهتره وخلاصه خیلی تاکیدکردن که درماگورروبخرم منم دیگه بهسون اعتمادکردمو 110هزارتومان دادم خریدمش اوردم خونه وقتی که بازش کردم دیدم خیلی خوبه ضدآفتابش ولی همین که تاریخ انقضاشو نگاه کردم دیدم تایازده 2019هست وفقط دوماه دیگه تاریخ انقضاداره حالاانقدربه خداناراحتم که اصلانمیتونم بهش فکرنکنم آخه من پنج ماه بودبراخریدن یه ضدآفتاب پول جمع میکردم .مایه کارگرساده ایم بخدامن همین پولوپارسال تواین سرما سه روزرفتم انارسبدکردم حالاتازه صدتومن بهم دادن وگفتم برم این ضدآفتابمو بخرم که حداقل تایک سال داشته باشم دیگه خیالم راحت باشه که ددارم که اینم به لطف این خانوم دکتربه بادرفت به خداانقدرناراحتم به خاطرش که حدنداره دلم براپول بیزبونم میسوزه که انقدربراش زحمت کشیدم والکی دودشدرفت هوا.حالابه نظرتون من میتونم فردابرم داروخونش وبهش بگم چرااین کاروکرده وازش بخوام برام عوضش کنه؟باوجوداینکه بازش کردم؟😥من به خاطراینکه مطمعن باشه رفتم داروخونه که بهم جنس تاریخ داربده واسه همین اونجااصلانگاه نکردم به تاریخش 😢

باید اول نگاه میکردی خوب بعدش اگه الان گذشته بود میشد ولی دوماه وقت داره

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اره برو و نشونش بده شاید بتونی عوضش کنی اگ عوض نکرد بگو میرم شکایتتونو بکنم شاید ترسید

اما در واقع دستت جایی بند نیست گلم

باید قبل باز کردنش تاریخشو چک میکردی

خودت باش.          مگه خودت چشه؟؟؟

کار ایشون درست نبوده از لحاظ اخلاقی

ولی بذار بهت یه چی بگم

نگران نباش این محصولات اگه در جای خنک نگه داری شده باشه تا یکسال بعد تاریخم میشه مصرف کرد

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2706