2733
2734
عنوان

اولین بار ...🙈💋😍❤🙉🙊👄👅

| مشاهده متن کامل بحث + 3000 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همبازي بچگيام بود كلي ميزديم تو سر و كله هم😅

وای چه جذاب 😂😍🙈❤

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2731

اولین بار ب طور زنده راه اهن دیدمش(با قطار اومده بود ) ی پیرهن چهار خونه ابی استین کوتاه ک هنوزم میپوشه یاد اون روز می افتم.شلوار خاکستری ک بی سلیقه کهنش کرد بهش خیلی می اومد با کفش کالج تقریبا خاکی ...من شال سورمه ای مانتو مشکی بود فک کنم شلوار جین سورمه ای و کفش سفید(ورنی تختا بودن تازه گرفته بودم😂)

حسم هم گفتم وای این چقدر گنده است اصلا شبیه عکسش نیس...و یاد گوریل افتادم😂همسرم هیکلیه ولی بی نهایت گنده نیس نمیدونم چرا اون روز یاد گوریل افتادم اخه منم ریز نیستم ولی اولین حس بود دیگه😂

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
هنوز ندیدمش نمیدونم خدا چطوری تو چ مکانی از چ راهی با چ لباسی قسمتم میکنه ولی دوست دارم رسمی پوشیده ...

آخی گوگولی😂😍 ایشالا هرچی زودتر 💋🙈❤

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2738
تو مراسم محرم لباس سیاه داشتیم میرفتیم هیئت خوزستانیا...وای چقدر  جذاب بود😎😍😍 پس کجاس اون ...

خخخخخخ دیوونه😂

من با عینک ته استکانی،دندونای رو هم و کج و کوله،سبیلو و خجالتی...شوهرم خوش تیپ و بگو بخند..همکار بودیم،همه انتظار داشتن ازشون خواستگاری کنه،جز من..از طریق منشیمون ازم خواستگاری کرد،بعدا لیزیک کردمو دندونامم مرتب کردم،کلی عوض شدم،اعتماد بنفسمم بهتر شد  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
وای چه جذاب 😂😍🙈❤

يادم مياد دبستان بودم خيلي ميزدمش ازيتش ميكردم ازش متنفر بودم هميشه تو جمع مون بود و من ازش فرااااري

ازيتش ميكردم كه ديگه نياد ولي باز ميومد😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

برادر شوهر ابجیم بود حین مراسم حنا بندون دیدمش...

دقت نکردم...چون تو فکر نبودم ولی از فیلم عروسی متوجه شدم پیرهن سفید با شلوار مشکی بوده😆

خودم حجاب داشتم با چادر و روسری سفید...

خوشم نمیومد خیلی نگاه میکرد(چون مامانم گفت خاستگاری کرده مامانش رد میشدم چشم بهش میخورد) هرکاری هم میکردم میکرد...پاشوده بودم اب و شیرینی پخش میکردم اونم انجام میداد...کلا فرار میکردم توی تیر رسش نباشم...الان خندم میگیره چرا اخه😂😂😂😂😂

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....

جلو در مترو اونو دقیق رنگ لباسشو یادم نیس ولی پیراهن مردونه با شلوار کتون و کاپشن

من یه پالتو چرم قهوه ای.شال کرم.شلوار مشکی و بوت بلند قهوه ای.

ازش خوشم نیومد اصلا.🤣🤣🤣🤣

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
۱. در بیمارستان ۲. یادم نیست ۳. سرهمی نوزادی  ۴. هیچی فقط شیر می خواستم گشنم بود   &nb ...

اوخی 😂

2706